Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Jitka Klett v Miláně

Jitka_Klett

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát se cílem její cesty stalo italské Miláno – centrum světové ready to wear módy.

kolekce Black & White

Magické datum 22.2.2022 bylo pro Jitku Klett výjimečným a úspěšným dnem, během něhož poprvé ve své dlouhé kariéře odprezentovala svou módní tvorbu v Miláně v období světového týdne módy. Krásná show se konala v neorenezančním Palazzo Turati v samém centru evropské metropole. Módní návrhářka po úspěchu na Oriental Fashion Show 2022 v Paříži, kde představila svou luxusní linii Jitka Klett Couture, zazářila také v Itálii se svou módní linií JK Klett a novou kolekcí pro rok 2022 s názvem PURA.

kolekce PURA

Show byla zahájena mini kolekcí JK Klett Black & White by Dorian Meyer, kterou vytvořila módní návrhářka s mladým francouzským designérem, jenž v JK Klett strávil půl roku na stáži a dostal tuto příležitost v podobě navržení černobílé kolekce pro mladou generaci potencionálních klientů JK Klett.

Následovala hlavní, nová kolekce JK Klett PURA 2022, ta je plna jemných barevných tónů, luxusních materiálů, harmonie a elegance, která je pro tvorbu Jitky Klett charakteristická.

Kolekce PURA od JK Klett je na běžné nošení. Symbolizuje čistotu a vnitřní pohodu našich myšlenek, pocitů. Na molo přijala pozvání česká vicemiss roku 2009 Lucie Smatanová a také dcera Jitky Klett Alexandra. Na módní přehlídku přišla Jitku Klett podpořit také manželka generálního konzula ČR v Miláně paní Milena Kudělová a manželka vicekonzula paní Helena Bucháčková, show se zúčastnil také skvělý fotograf Arthur Koff.

Módní značka JK Klett vznikla v návaznosti na dlouholetou zkušenost zakladatelky Jitky Klett v její couture tvorbě, která sahá až do roku 1994. Originální modely Jitky Klett jsou jedinečné svou ženskostí a ve spojení se specifickými, dnes již ikonickými dezény látek, jsou nadčasové a elegantní. Nové kolekce Ready to Wear linie jsou představovány 2krát ročně, a to na sezónu jaro / léto a podzim / zima a jsou doplněny řadou módních doplňků a vlastním parfémem Jitky Klett.

kolekce PURAkolekce PURAkolekce PURAkolekce PURAkolekce PURA

Jaromír a Věra Hamplovi                   Foto: archiv Jitky Klett

Podobné příspěvky

Moderátorka Lucie Borhyová je i nadále věrná značce DS

Afri

Česká republika se může stále pyšnit naprosto výjimečnými dětskými talenty

Afri

Rozhodnuto! Nejabsurdnější je zavírání malých obchodů

Afri