Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Kdy jindy jezdit na kolech, koloběžkách než během dnů volna

Gravel-kolo

Cyklosalon 22: Důkladné servisní okénko, pohled na elektromotor THORR COMP, letní výlet Krušnohořím… To a mnohem víc. Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 14. srpna v 8.25 na Primě a v repríze 15. srpna v 11.10 na Prima COOL.

Kdy jindy jezdit na kolech, koloběžkách než během dnů volna

Jsme v polovině srpna, prázdniny se chýlí ke svému konci, ale CYKLOSALON.TV tu je stále se svými tipy, radami a tématy. Protože kdy jindy jezdit na kolech, koloběžkách a dalších přibližovadlech než během dnů volna, že?

koloPrvní reportáž má pod palcem Martin Müller alias Muldix. Tentokrát si vzal do parády elektrokolo PELLS THORR COMP. Do jaké kategorie toto kolo vlastně patří? Jak má výkonný motor a jak je obratné? Předvede nám na něm Martin opět jízdu po zadním kole?

Servisní a bezpečnostní okénka jsou doménou Terez Tobiášové. Co si pro nás připravila tentokrát? Bude to opět o prostoru na silnici. Řidič vs. cyklista. Jak by cyklista měl předjíždět auto a jak by auto mělo předjíždět cyklistu. Tento boj o prostor vyřeší převážně respekt obou stran, a ne zákony. Ale je dobré si ukázat, jak bychom se chovat měli.

Druhý test kola je plně v režii Kačky Polívkové. A nebude se jednat o test ledajaký. Kačka kolo LIV PIQUE Advanced PRO spíše představí, ale projede jej jeho majitelka, jedna z našich nejlepších bikerek, reprezentantka v olympijské disciplíně cross-country Jana Czeczinkarová. Víte, jak se Janě přezdívá? A jak si toto skvělé sériové kolo přestavila pro své závodní účely? To vše bude v této reportáži.

moje koloPoslední reportáž nás zavede do Krušných hor. V době natáčení, tj. v polovině června, se jednalo o poslední místo zapsané do seznamu UNESCO na našem území – hornický region Erzgebirge/Krušnohoří. Dvaadvacet lokalit. Sedmnáct na německé straně hor a pět na straně české. Vašek Liška nás vezme do Jáchymova, na Klínovec a do Dolu Mauritius. V minulých dnech ale nově přibyla na našem území další dvě místa na seznam UNESCO, takže některé dílčí informace v reportáži jsou již zastaralé. Za ty se omlouváme.

Stále probíhá Výzva s Ondřejem Cinkem kousek od Svatého Jana pod Skalou, tak se zapojte.

Celým pořadem provází garant našeho pořadu František Fiala.

koloJe to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, rady, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, anebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a fundovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy do okolí.

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Známe vítěze cen Neziskovka roku a Zlatý banán 2020

Afri

V TĚŽKÝCH ČASECH JE NUTNO DRŽET PŘI SOBĚ

Afri

Ať Vám můj vděk koluje v žilách

Afri