Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

NEJKRÁSNĚJŠÍ VLASY POD SLUNCEM

BaByliss_Ochrana vlasů

Tak jako si chráníme v létě pokožku, nezapomínejme ani na ochranu našich vlasů. Ty nejsou namáhané pouze UV zářením a vysokými letními teplotami, ale i tak příjemnými činnostmi, jako je koupání v moři či bazénu. Chraňte proto své vlasy již v průběhu sušení i stylingu s pomocníky, kteří jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi, jako jsou ionizace nebo vodní pára.. A v čem spočívá jejich úspěch? Parní technologie funguje na principu aktivní vodní páry, která vlasy hydratuje a zamezuje nevzhlednému krepatění. Naopak iontová technologie pracuje na vzájemném působení kladných a záporných iontů a působí hluboko do struktury vlasu, a tím jej obnovuje a posiluje. Jací pomocníci by neměli toto léto uniknout vaší pozornosti?

NEJKRÁSNĚJŠÍ VLASY POD SLUNCEM

Hebké vlasy za pomoci síly iontů

BaByliss_Ochrana vlasůNechat si vlasy po umytí uschnout pouze při letním vánku je ideál, který si bohužel ne vždy z časových důvodů můžeme dovolit. Pokud máme naspěch, pomůže vysoušeč vlasů BaByliss Paris D773DE se supersilným motorem s výkonem 2 100 W a duální ionizací kladných a záporných iontů, které na sebe navážou vlhkost, a tím rychle a šetrně vlasy vysuší do hladkého lesku bez krepatění. Majitelky přírodních kudrlin ocení difuzér, který vlasům dodá ohromující objem. Naopak pro uhlazený styling  je k dispozici  úzký tvarovací nástavec, přes který proudí koncentrovaný proud vzduchu. Praktická funkce studeného vzduchu vlasy zchladí a „zafixuje“ požadovaný tvar. Fén umožňuje nastavení na dva rychlostní a tři teplotní stupně.

Doporučená maloobchodní cena fénu BaByliss Paris D773DE je 1 899 Kč.

Jedna kulma – spousta stylů

kulmaRovné či podtočené, určitě ale lesklé a hladké. Takové budou vlasy s ionizační horkovzdušnou kulmou BaByliss Paris  AS970E. Speciální čtyři nástavce splní sny o dokonalém a profesionálním účesu bez „šermování“ fénu a kartáče. Rotační nástavec o průměru 50 mm s měkkými štětinami nebo kartáč (35 mm) s tuhými štětinami vlasy dosuší, podtočí a dodá jim objem pro závěrečný styling. Milovnice hladkých účesů ocení plochý a rovnací kartáč, díky kterým se vlasy narovnají a ucelí v jednotný a zářivý vzhled.  Kulma nabízí výběr mezi dvěma teplotními stupni a funkcí studeného vzduchu.

Doporučená maloobchodní cena horkovzdušné kulmy BaByliss Paris AS970E je 2 199 Kč.

Plnou parou vpřed k hladkému účesu

Žehlení vlasů je oblíbeným způsobem úpravy účesu. S parní žehličkou BaByliss Paris ST496 se již nemusíte bát, že by vlasy byly poničené a vysušené. O šetrnou péči se postarají destičky s diamantovo-keramickou úpravou, mezi kterými budou vlasy hladce klouzat, a extrarychlé nahřátí za 20 sekund ušetří čas.  Elektrický generátor zajišťuje nepřetržitý proud páry z nádoby na vodu o objemu 12 ml a podle typu vlasů i požadovaného stylingu je možné volit  z pěti teplotních stupňů v rozmezí od 150 do 230 °C. Praktické používání této žehličky doplňují funkce automatického vypnutí, LED indikátor zapnutí a nastavené teploty i 2,5 m dlouhý napájecí kabel.

Doporučená maloobchodní cena parní žehličky BaByliss Paris ST496 je 2 199 Kč.

O značce BaByliss PARIS:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu, a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých pět let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, jež jsou vždy revolučními novinkami v oboru na profesionální úrovni, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány se tří- a víceletou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkonností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

Hedvika Přibová

Podobné příspěvky

Slavte listopadový Světový den toalet 19.11.

Afri

Letos bude Valentýn chudší

Afri

Známe vítěze cen Neziskovka roku a Zlatý banán 2020

Afri