Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Originální dárek na Vánoce, porcelánový křížek St. Michael

st. Michael

Společnost St. Michael vznikla z odpovědnosti k české tradiční výrobě. Vzhledem k ekonomickým okolnostem se na trhu značka Haas & Czjzek, jejíž počátky a tradice sahají až do roku logo 1792, přestala nabízet. Proto vnímáme i jako velmi symbolické, že naši myšlenku a přesvědčení o síle této české značky porcelánu, jenž je pomyslnou kolébkou porcelánu v Čechách, můžeme dále rozvíjet.

st. MichaelS velkou pokorou a radostí nyní uvádíme na trh porcelánový křížek s významným podílem české ruční práce, zlatem dekorovaný a opatřený spodní značkou nejstarší české porcelánky. Znovu se tedy po relativně těžké době vracíme k vám, našim obdivovatelům, zákazníkům a milovníkům porcelánu. Jedná se o velmi ojedinělý výrobek, jenž vznikl v době, kdy jsme zejména potřebovali věřit v nové a krásnější.

Kříž St. Michael

Významný podíl ruční práce, nesoucí odkaz, v Čechách vyrobený. Vznikl v době, kdy Česko zasáhlo to, co prověřilo jeho charakter a charakter jeho obyvatel.

křížek z porcelanuV této chvíli a na tomto místě bychom rádi každému z Vás vyjádřili ocenění za to, jací jste v tomto nelehkém čase a také podpořili sbírku na obnovu vyhořelého kostela archanděla Michaela v Praze.

Pro všechny milovníky jemné krásy, tradičních a trvalých hodnot. Dárek, kterým můžete udělat radost nejen sobě, ale i svým blízkým a důležitým lidem okolo vás.

Porcelánový křížek St. Michael ABSOLUTE je aktuálně vlajkovou lodí brandu Haas & Czjzek.

St. MichaelKřížek je celoplošně dekorovaný titanovým zlatem a vyznačuje se specifickými kvalitami, které jistě oceníte.

Velice extravagantní, bezkonkurenční porcelánový originál, který nemá sobě rovného. 

KŘÍŽ ST. MICHAEL GOLD (LIMIT. EDICE)

Kříž_ediceKříž St. Michael®

LIMITOVANÁ EDICE 1.000ks

Limitovaná edice kříže St. Michael, v celkovém počtu 1.000 kusů, vznikla k historickému milníku jako oslava návratu značky Haas & Czjzek na globální trh. Jsme si jisti, že tuto edici ocení všichni vášniví sběratelé, milovníci porcelánu a příznivci značky Haas & Czjzek.

Cena 1.990,- / Uvedená cena je konečná včetně dopravy.

https://www.haas-czjzek.cz/

Cokoliv dobrého a krásného učinils ve prospěch druhých, to navždy zůstává.

Obdivuhodné jsou vaše skutky, toho jsem si plně vědom. Žalm 139, 14.

Kostel svatého archanděla Michaela, který byl ohněm zcela  zničen. Zakoupením křížku zároveň přispíváte 20%  z ceny zakoupeného křížku st. Michael- na účet sbírky  na opravu kostela. Peníze budou odeslány na transparentní bankovní účet s číslem 500089822/0800. 

PR / MR

 

 

Podobné příspěvky

Anděl mezi zdravotníky 2021

Afri

Plať a buď hrdý

Afri

Permanentní tetování pomáhá onkologicky nemocným pacientům

Afri