Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům za účast na potravinové sbírce

Tradiční_Sbírka_potravin

Sedm desítek obchodů Albert po celém Česku se v sobotu zapojilo do jarní části desátého ročníku Sbírky potravin. V průběhu soboty darovali zákazníci trvanlivé potraviny ale i základní drogerii, které pomůžou doplnit sklady potravinových bank. V obchodech Albert tak pomohli 45 tunami. Nejvíce produktů darovali v Albertu v nákupním centru ve Štěrboholech. Všem zákazníkům za to patří velké poděkování. Albert již dříve podpořil potravinové banky mimořádnými dary. Na pomoc potřebným lidem i běžencům z Ukrajiny daroval od února do března potraviny v hodnotě 10 milionů korun.

AlbertRádi bychom poděkovali všem zákazníkům za účast na potravinové sbírce a také za to, že jim pomoc potřebným není lhostejná. Velký dík patří také našim zaměstnancům, potravinovým bankám, dobrovolníkům a dalším partnerům sbírky. Jsem také rád, že se nám každým rokem daří navyšovat potravinovou pomoc z našich prodejen, pro letošek jsme se zavázali darovat 2 300 tun. Věřím, že nezanedbatelnou byla i naše humanitární pomoc v hodnotě 10 milionů korun,“ řekl Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Albert pomáhá také v průběhu celého roku, kdy pravidelně daruje neprodané potraviny ze svých prodejen a reaguje i v krizových momentech.

PR tým

Albert Česká republika, s.r.o.

Podobné příspěvky

Turistům se v Plzni otevře opravená katedrála i nový minipivovar

Afri

Baret! Proč a jak ho nosit?

Afri

Umělá inteligence Konica Minolta dokáže předpovědět budoucnost

Afri