Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

SHELL PŘEDSTAVUJE SHELL CAFÉ

shell cafe

Pokud jste zvyklí na kvalitní kávu a příjemné prostředí kaváren, je přirozené, že už nechcete dělat kompromisy. A to ani když jste na cestách. Prvotřídní káva, chutné občerstvení a moderní příjemné prostředí s pohodlným posezením. To vše nyní přináší nová značka Shell Café, kterou uvádí na trh společnost Shell Czech Republic a.s. Shell Café je novým globálním brandem Skupiny Shell, představeným ve vybraných evropských zemích. Do konce srpna bude Shell Café dostupné na všech 180 čerpacích stanicích Shell v České republice.

SHELL PŘEDSTAVUJE SHELL CAFÉ – MÍSTO, KDE SI DOPŘEJETE NEJEN SKVĚLOU KÁVU

Na co se můžete těšit?

ShellSpolečnost Shell  se  spojila  se  světově  uznávanými  odborníky  na přípravu a pražení kávy a z této
spolupráce vzešly dvě značkové směsi pražené kávy vyrobené z kvalitních kávových zrn. Shell Café Espresso směs obsahuje zrna arabiky a robusty. Tím se dosáhlo bohaté, intenzivní a silné chuti. Oproti tomu Shell Café Lungo obsahuje ze 100 % zrna jihoamerické arabiky a láká na jemnou chuť s ovocným nádechem.

Svoji kávu si přitom můžete vychutnat v podobě podle oblíbeného druhu přípravy – v nabídce je espresso, cappucino, flat white a další, které můžete dochutit různými sirupy. Pod značkou Shell Café najdete nejen prvotřídní kávu, ale i další produkty, jako jsou chutné hotovky a minuty, speciality z grilu, sladké pečivo, čerstvé bagety, wrapy či panini. Vybere si skutečně každý, ať zavítá na snídani nebo k večeru na lehkou večeři. Nechybí ani oblíbené hot dogy, které se pyšní oceněním Česká chuťovka a značkou vysoké kvality podle hodnocení dTestu.

Líbivý, moderní interiér Shell Café je přitom natolik „in“, že se může stát místem pro setkání, pracovní
pauzu nebo krátké zastavení na cestách. V České republice bude nový koncept Shell Café dostupný do konce srpna na všech 180 čerpacích stanic  Shell  (k dnešnímu  dni je k dispozici již na 168 z nich).
V závislosti na velikosti a poloze čerpací stanice budou zákazníkům k dispozici různé formáty prodeje
kávy – od plnohodnotné kavárny s nabídkou čerstvě umleté kávy z pákového kávovar u až po  kávové
koutky, kde si zákazníci mohou zakoupit čerstvě namletou  kávu  na  cestu s sebou. Všechna  prodejní
místa budou vybavena nejmodernějšími kávovými automaty. Obsluha čerpacích stanic byla proškolena  tak,  aby  značka  Shell  Café  nabídla maximální zážitek nejen ze skvěle připravené  kávy.
Udržitelnost na prvním místě Nabízená káva Shell Café disponuje certifikátem „Rainforest“ potvrzujícím, že kávová zrna jsou dodávána v souladu s třemi hlavními pilíři udržitelnosti – sociálním, ekonomickým a environmentálním. V praxi to znamená, že dodavatelé a farmáři musí dodržovat přísná kritéria, na něž dohlíží nezávislá porota. Certifikací FSC označující materiály z recyklovaných zdrojů se pak mohou chlubit obaly, do kterých jsou zabaleny produkty v rámci doprovodného prodeje Shell Café – mezi ně patří například čerstvé bagety či chutné zákusky.

Aby společnost Shell přispěla k redukci odpadu, nabízí zákazníkům stylový termohrnek, který pomůže
omezit nadužívané jednorázové kelímky. Termohrnek je nyní u příležitosti zaváděcí kampaně k dostání
za pět samolepek  Shell Café  a doplatek  v hodnotě  199 Kč.    Jednotlivé  samolepky je možné  získat
za zakoupení šálku  Shell Café  nebo Costa Express,  za každých   30 litrů  paliv  Shell  nebo  za  útratu
každých  250 Kč  na  čerpacích stanicích (vyjma plateb za kávu a palivo, za něž se samolepky vydávají
samostatně, a plateb za mýtné služby a dálniční známky). Členové Shell ClubSmart mají nárok na extra slevu v hodnotě 70 Kč. S  termohrnkem  zákazníci navíc získávají  5% slevu na každou další kávu
Shell Café.

O Shell Café

Shell Café je nová značka pro zážitkovou kavárnu typu concept store a vysoce kvalitní kávu od společnosti Shell. Je reakcí společnosti na měnící se úlohu čerpacích stanic – z místa sloužícího k pouhému natankování pohonných hmot se stává místem s nabídkou řady maloobchodních služeb a příjemných zážitků. Shell Café nahradí dosavadní maloobchodní značku prodejen Deli by Shell a nabídne dvě značkové kávové směsi připravené světově uznávanými odborníky na pražení a přípravu kávy. Shell Café splňuje nejpřísnější standardy udržitelnosti a etiky, všechna její kávová zrna mají certifikaci Rainforest Alliance Certified™. Royal Dutch Shell plc Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a ve Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 70 zemích světa v oblastech
průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com. Shell Czech Republic a.s. Provozuje rozsáhlou síť 180 čerpacích stanic, systém palivových karet Shell a plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích

Pavla Šeborová, Petr Šindler

Podobné příspěvky

Z některých výkonů jsem úplně hotovej

Afri

Jeden kamínek opatrují i celý život. Nám tak blízké vydry mořské

Afri

Přírodní zubní kartáček je větev na čištění zubů

Afri