Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Štědrý večer na Chodově je velmi milou a důležitou tradicí

westfield

Na Štědrý den se úderem poledne uzavírá Westfield Chodov pro zákazníky, kteří ještě na poslední chvíli vyrazili na nákupy vánočních dárků. Přestože nákupní ruch v uličkách Centra ustane, ten hlavní program na prodejní ploše teprve začíná. Již popáté se zde sejdou u štědrovečerní večeře hosté, kteří by jinak zůstali z nejrůznějších důvodů u svátečního stolu o samotě. Letošní ročník dobročinného setkání přivítá až rekordních 120 účastníků.

ŠTĚDRÝ VEČER NA CHODOVĚ: HOSTÉ, KTEŘÍ BY SLAVNOSTNÍ DEN TRÁVILI O SAMOTĚ, SE OPĚT SEJDOU VE WESTFIELD CHODOV. LETOS POPÁTÉ A V REKORDNÍM POČTU

Spolu u jednoho stolu

Westfield

Matky samoživitelky, lidé s handicapem, bez domova, senioři z domova důchodců nebo děti z dětských domovů. Přímo v uličkách obchodního centra, které se na jeden večer v roce promění ve vánoční slavnostní hostinu, se sejdou lidé s různými životními příběhy i důvody, proč by jinak Štědrý večer strávili o samotě. Letos dokonce v rekordním počtu, kdy je díky spolupráci s neziskovými organizacemi a místními komunitami na seznamu 120 potvrzených hostů. 

Štědrý večer na Chodově je pro nás velmi milou a důležitou tradicí, kdy můžeme zpestřit a rozveselit vánoční čas všem, kteří by se z různých důvodů mohli cítit osamoceně. Díky dlouhodobé spolupráci s neziskovými organizacemi a místními komunitami i podpoře partnerů se nám daří každý rok navyšovat počet hostů. Za pět let, co vánoční komunitní setkání organizujeme, jich k nám má letos poprvé dorazit více než stovka,“ popisuje Kateřina Kleslová, marketingová manažerka Westfield Chodov.

Kromě tříchodového štědrovečerního menu, ve kterém nebude chybět vánoční klasika v podobě rybí polévky a kapra s bramborovým salátem, se mohou hosté těšit i na bohatý doprovodný program. K poslechu, ale i tanci zahraje jazzové melodie rytmická sekce Českého národního symfonického orchestru pod vedením Lukáše Chejna. Dále je pro hosty připraveno již tradiční překvapení v podobě návštěvy známých tváří, které jim přijdou osobně popřát hezké vánoční svátky. V minulých letech se účastníci akce mohli setkat například s muzikálovými zpěváky Romanem a Petrou Vojtkovými, frontmanem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem, moderátory Patrikem Hezuckým a Honzou Dědkem nebo třeba hercem Vladimírem Kratinou.   

Na každoročním setkání ve Westfield Chodov se podílí velkým dílem neziskové organizace, které pomáhají rozšířit pozvání mezi osamocené. Ti se totiž často mohou ostýchat na takovou akci sami přihlásit. V letošním roce dorazí i díky organizacím jako například Fokus Praha, Lemniskáta – Život bez bariér, o. p. s., Mezi-námi, Nový prostor či Arcidiézní charita Praha – Azylový dům Gloria.

Ruku k dílu přidají dobrovolníci, ale i partneři

kuchar„Velký dík patří všem, kteří se do organizace dobročinné akce zapojují, ať už to jsou neziskové organizace, partneři či dobrovolníci a kolegové ze Správy Centra. Mnoho z nich je na Štědrý den přímo s námi v Centru a pomáhají při servírování slavnostního menu nebo rozdávání vánočních dárků. Díky nim je pro účastníky Štědrý večer na Chodově opravdu nezapomenutelným zážitkem,“ dodává Kleslová.

Partnery letošního ročníku štědrovečerního setkání z prodejců Westfield Chodov jsou značky Bageterie Boulevard, Bagind, Blue®m, Bushman, CEWE Fotolab, Converse dm-drogerie markt, Fashion M&M, Fruitisimo, GAP, Kiehl´s, LUSH, Luxor, Marks & Spencer, McDonald’s, Nordblanc, Ovocný Světozor, Pet Center, Princess Jewellery, Rossmann, Řemeslná pekárna Krusta, Vodafone PLAYzone Arena a Yves Rocher.

Externími partnery vánočního setkání jsou společnosti Vinařství Spielberg, AutoPalace Spořilov, Maximum Services a Kampa Group.

Tereza Raidová           

Kateřina Kleslová

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je přední globální developer a provozovatel vlajkových nákupních destinací s portfoliem v hodnotě 55 mld. EUR (k 30. červnu 2021), z čehož 86 % tvoří maloobchod, 7 % kancelářské prostory, 5 % konferenční a výstavní prostory a 2 % služby.

Skupina URW v současné době vlastní a provozuje 86 obchodních center včetně 53 vlajkových center v nejdynamičtějších městech Evropy a USA. Skupina Unibail-Rodamco-Westfield působí na dvou kontinentech a ve 12 zemích světa. Poskytuje jedinečnou platformu pro maloobchodníky a značky a svým zákazníkům nabízí výjimečné a neustále nové zážitky.

Díky podpoře 2 900 profesionálů a jedinečné úspěšné historii a know-how má skupina Unibail-Rodamco-Westfield ideální postavení ke generování nadprůměrné hodnoty a k rozvoji špičkových projektů.

Skupina Unibail-Rodamco-Westfield na sebe upozornila programem Better Places 2030, jehož ambicí je vytvářet lepší místa, která berou ohled na nejpřísnější ekologické standardy a přispívají k rozvoji lepších měst.

Akcie skupiny Unibail-Rodamco-Westfield jsou kotovány na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW) se sekundární kotací v Austrálii prostřednictvím nástroje Chess Depositary Interests (CDI). Skupina má rating BBB+ od společnosti Standard & Poor’s a Baa2 od společnosti Moody’s.

www.urw.com.

www.mediacentre.urw.com.

Podobné příspěvky

Úspěšná cesta k naplnění novoročního předsevzetí

Redakce

Digitální krejčovina? Zázrak nebo “bejkovina”?

Redakce

Každý den Valentýnského týdne bude inspirován jiným druhem lásky

Redakce