Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Tomáš Matonoha má na Frekvenci 1 vlastní show

Tomas Matonoha

Od pondělí 7. února posílí moderátorský tým rádia Frekvence 1 herec a bavič Tomáš Matonoha. Vysílat bude každý všední den mezi 13. a 14. hodinou. Jak název pořadu Popolední pohodička s Tomášem Matonohou napovídá, posluchači se mohou těšit na pohodovou hodinku plnou humoru, zábavy a také skvělého hudebního mixu, prostě ideální způsob, jak strávit čas po dobrém obědě.

Tomáš Matonoha má na Frekvenci 1 vlastní show

Tomas MatonohaV určitém věku není na škodu trochu zpomalit, uvolnit se a někde se usadit. Já si našel Frekvenci 1 každý den po poledni,“ říká o nové roli rádiového moderátora Tomáš Matonoha. S úsměvem ještě dodává: „Bude to v klidu a na pohodu. Vzhledem k tomu, že je Tomáš Matonoha vyhlášený bavič s úžasnou schopností improvizace, tak se s ním posluchači jistě nudit nebudou. V okénku Klebety z Bukové brněnský rodák vždy probere důležité společenské dění z jedné nejmenované vesnice.  Součástí bude i velmi lehká výuka místního hantecu. V pátek si pak Tomáš Matonoha připraví pro posluchače tip na hudební hit, který se vlastně ani hitem nikdy nestal.

Iva Pavlousková

Active Radio

Active Radio a.s. je multimediální skupina vlastnící rádia EVROPA 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Rádio Dance, Youradio a Youradio Talk. Patří jí rovněž dětský projekt Pigy. Provozuje řadu on-line médií, streamingových audio služeb, sdružuje skupiny fanoušků na sociálních sítích a pořádá eventy. Divize NoLimits ročně pořádá akce pro více než 100 tisíc osob. Od roku 2018 patří holdingové společnosti Czech Media Invest.

Podobné příspěvky

Polárník a režisér Petr Horký vyráží na nejvyšší horu Antarktidy a jižní pól

Afri

Startují registrace dobročinných aktivit do Giving Tuesday 2021

Afri

Když hodnotu lidského života určují pravidla zdravotního pojištění

Afri