Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kaleidoskop

Trendy šaty na léto 2022

martina-pipkova

Léto už je prakticky tady a to znamená jediné, vybrat si do šatníku takové šaty, které jsou nejen trendy, ale hlavně vám padnou, budou slušet a ještě lépe, jsou pohodlné. Do jakých trendů, barev i střihů se vyplatí investovat? Inspiraci můžete čerpat v nové kolekci návrhářky Martiny Pipkové Loudové a její značky M&M Fashion.

Jaké se letos budou nosit?

moda na leto-satyKdyž se řekne léto, každá z žen si představí ty pravé šaty trochu jinak. Některá má raději barvy, jiná střídné odstíny, jedna touží po obepnutém sexy střihu, jiná dává přednost pohodlí. Ať jsou ale vaše představy jakékoliv, ve finále se shodneme, že toužíme po takových, ve kterých se budeme cítit samy sebou, díky své kvalitě vydrží déle než jednu sezónu a navíc nám budou perfektně sedět.

Pestrost nebo monochrom?

satyJaké trendy nás tedy letos budou lákat ke koupi? Bude převládat pestrost, vzory, jednoduchost nebo minimalismus? Dle návrhářů jsou aktuálně v módě hlavně barvy, čím odvážnější a výraznější, tím lepší. Co se týče střihů, trendy šaty jsou košilové, oversize a upletové ideálně doplněné dlouhým sakem. Vždy platí pravidlo, že když u šatů zvolíte výrazné barvy, doplňky už bývají střídmější. Ovšem v případě, že obléknete jednobarevné šaty v jednoduchém střihu, je ideální outfit doplnit doplňky, jako je pásek či nápaditá kabelka či šperk.

Precizní zpracování a kvalitní střih na prvním místě

saty-cerveneVe výběru barvy i střihu šatů máme jasno, ale je třeba dbát i na ostatní aspekty jako je pohodlí, materiál a jeho kvalita. “Ráda sleduji aktuální trendy, ale nejdůležitější je podle mě, aby se žena v daném střihu cítila dobře, není nutné se vždy jen striktně držet trendů, ale najít si vždy to co vám sedí a sluší, “ vysvětluje Martina Pipková Loudová z Fashion M&M. Na co se tedy vyplatí zaměřit? “Já osobně mám rada udržitelnou módu z kvalitních materiálu, obzvláště v měsících. Vybírám si takové střihy a materiály ve kterých můžu na hřiště s dětmi a zároveň vyrazit i na obchodní schůzku a ve kterých mi bude příjemné i v horkých dnech,” doporučuje návrhářka. Takže ještě než vyrazíte s vybraným kouskem k pokladně, pozorně si prohlédněte cedulku se složením na vnitřní straně šatů. Čím kvalitnější složení, tím déle vám takové šaty budou dělat radost.

Fotogalerie: Petr Kozlík/Martina Pipková

Podobné příspěvky

Výměna aut limited edition

Afri

Zažijte Dakar v Atriu Flora

Afri

Permanentní tetování pomáhá onkologicky nemocným pacientům

Afri