Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Výtvarné umění Praha

 Blanka Matragi zítra opět otevírá výstavu s názvem Timeless v Obecním domě

Blanka Matragi

Blanka Matragi je česká módní návrhářka a výtvarnice žijící  střídavě v Libanonu a v Praze. V roce 1997 Blanka Matragi otevřela v Obecním domě ateliér. Od roku 2012 je v Obecním domě k vidění také výstava její tvorby s názvem Timeless.

BlankaV srpnu letošního roku vstoupila do Rekordmanské síně slávy Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov uznávaná česká módní návrhářka, umělkyně a designérka, paní BLANKA MATRAGI.

V Obecním domě se opět otevírá výstava vaší tvorby s názvem Timeless, kterou je možné absolvovat s vaším výkladem. Na kdy chystáte další komentované prohlídky? Již od 3.12. 2020…

Pozvánka na výstavu Timeless

Saty Blanky MatragiJsem v Praze a  těším se (od 3.12.2020) na setkání s vámi a návštěvu výstavy, která bude samozřejmě doplněna komentovanou prohlídkou a také focením. Kromě výstavy mám v Obecním domě butik a ateliér. Je možné se se mnou během mého pobytu v Praze domluvit na konzultacích. U mě si lze totiž vybrat nejen honosné večerní šaty, ale také oděvy a doplňky na běžné nošení.

Co pro vás znamená móda a umění

Kreativita, perfektně odvedená práce a inovace

Blanka a EliMóda je způsob mé komunikace se světem. Umožňuje mi projevit se a sdělovat světu své pocity a myšlenky. Mou profesní zodpovědností je vnímat módu po všech stránkách. Vysoká krejčovina, haute couture, mi dává možnost se projevit i z výtvarného hlediska. Módní doplňky dostupné širší veřejnosti vždy nesou mou značku, můj akademický podpis.

Paní Blance Matragi přeje Pražský zpravodaj        k dnešnímu svátku hodně zdraví, hodně inspirace do další tvorby a samé příjemné lidi kolem sebe.

redakce PZ

Foto: Jaroslav Hauer

https://prazsky-magazin.cz/udalosti/zpravy-z-prahy/pani-blanka-matragi-vstoupila-do-rekordmanske-sine-slavy/

Podobné příspěvky

Vychází kniha Lídy Rakušanové s názvem Svobodná v Evropě

Šebík

Andělé slaví třicítku hudbou

Afri

Startuje natáčení krimi thrilleru Promlčeno s Karlem Rodenem

Afri