Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film Hudba Kultura

Je to česká Katy Perry

Patnáctiletá zpěvačka okouzluje nejen teenagery!

Spunti_Stills2_01015297V hudebních a filmových kuloárech se šušká o jednom z největších dětských talentů od dob Ewy Farné a Lucie Vondráčkové. Že má herecký talent jsme mohli vidět v několika filmech, naposledy ve filmu Strašidla. Jako herečka se teď představí v novince, Špunti na vodě. Je jí teprve 15 let a už bývá přirovnávána k americké zpěvačce Katy Perry.

„Bylo to moje jedno z nejhezčích natáčení, nejenže se mi líbil scénář, ale byly jsme tam správná parta dětí i dospělých a zažívali spoustu legrace,“ pochvaluje si natáčení Nelly, která hraje v novém snímku dceru Jiří Langmajera a Táni Vilhelmové.

_DSC6673_web(2)Špunti na vodě je rozverná rodinná komedie o tom, co se stane, když se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi. Do kin vstupuje a to 13. dubna.

Nelly je však stejně talentovaná i na zpěv. K filmu nazpívala i titulní vodáckou písničku s Michalem Hrůzou, která se jmenuje Sázava. “Je to přesně ten styl písničky, že si ji lidi budou moct zpívat někde u táboráku, až pojedou na vodu,” má jasno Nelly.
http://https://youtu.be/e238M5nHzss

 

 

Podobné příspěvky

Světové ocenění The Akademia Music Awards české rockerce Electric Lady

Šebík

Dead Can Dance se po vyprodaném koncertu vrátí do Prahy hned dvakrát

Afri

Alexandrovci se vrací do ČR

Jaroslav Hauer