Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Krobot natočil s Mutanty hvězdně obsazený videoklip

film_Mutanti

Nový počin elektro-hiphopové kapely “Mutanti hledaj východisko” nese název Klimeš, kterého ve videoklipu ztvárnil herec a režisér Miroslav Krobot. Mutanti klip vydávají jako předvoj třetího studiového alba Když máš kamarády, nepotřebuješ nepřátele, které pokřtí 6.10. v pražské La Fabrice.

Krobot natočil s Mutanty hvězdně obsazený videoklip

mutanti„Role Klimeše mi přirostla k srdci a hrála se mi dobře, protože já jsem Klimeš,“ říká Miroslav Krobot. Sedmi a půl minutový klip k písni Klimeš, který popisuje běžný den pana Klimeše, je plný známých osobností. Kromě zmíněného Krobota si v něm zahrál i herec Dejvického divadla Václav Neužil, pro něhož jsou Mutanti tajnou láskou. Dále také herec, fighter a fotbalista Lavi Jakub Štáfek nebo třeba olympijská vítězka Eva Samková. Ta dokonce s tajuplným úsměvem dodala „Nevím, jestli jsem se do Klimeše nezamilovala“.

Očekávané nové album pokřtí kapela v La Fabrice

krobotKlip režíroval Jiří Konvalinka, herec a muzikant, který má na kontě už jednoho Anděla z roku 2013 s kapelou Vložte kočku. Nyní spolu s rapperem Janem Vejražkou roztancovávají kluby s projektem Mutanti hledaj východisko. „Klimeš je takový náš hrdina ze starých časů, má šikovnost našich tátů, dokáže všechno opravit, ale současnost a všechno mladý vidí možná tak trochu jako jinou realitu. Žije si ve svým starým světě a je spokojenej, pokud ho z něj nikdo nevyvádí. A pak se ale ty dva světy – mládí a jeho country–pracantskýho života střetnou – a překvapivý je, že se nestane žádná bitka o to, kdo chápe svět líp – naopak se sobě vzájemně pokloněj a jdou vlastní cestou,“ říká režisér videoklipu Jiří Konvalinka.

Marian_Cekovsky na motorceSvou třetí studiovou desku, na které spolupracoval třeba i Štěpán Smetáček z Wanastových Vjecí, Jiří Konvalinka a Jan Vejražka alias Mutanti hledaj východisko vydali na Spotify v polovině září. Pokřtí ji v rámci velké audio–vizuální show 10.3.2021 v La Fabrice spolu s Berenikou Kohoutovou a dalšími hosty, kterou doplní obří projekce na několika plátnech. S Berenikou je pojí dřívější spolupráce nejen na písni “Jdu prát”, jelikož s kapelou v minulosti zpívala a na jejich nejnovější desce se objeví ve dvou písničkách.

filmVstupenky jsou v prodeji v síti Go Out: https://goout.net/cs/listky/mutanti-hledaj-vychodisko-krest-alba+berenika-kohoutova/cekh/

Klimeš videoklip:

https://www.youtube.com/watch?v=6Zl2HT99-uU&t=1s

FB event: https://www.facebook.com/events/255638678757384/

Album Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y6avj3JO363wSk13zZRh2?si=IavTdRanS_ejYNkSJ-wzIA

Album Youtube:https://www.youtube.com/playlist?list=PL7-CzOODciYF3vOTuZn_7u15OLAUvxrw4

Nikol Klevcovova

Podobné příspěvky

BOOK IN PROGRESS 2

Afri

Richard Pachman – Pašije

Afri

Národní tragédie aneb překrásný nadhasič pražský

Redaktor J.Hampl