Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Festivaly

Festival Evolution se koná v termínu 21. – 23. dubna 2023

evolution

Festival Evolution se koná v oblíbeném jarním termínu 21. – 23. dubna 2023 a sejdeme se opět v Křižíkových pavilonech v dolní parkové části Výstaviště.

Přijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodních a ekologických produktů, inspirace z oblasti osobního rozvoje a především skvělou atmosféru. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům Festivalu Evolution, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě si ze široké nabídky vyberete to pravé.

Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také zdravě a bez výčitek. Kromě festivalových slev, ochutnávek a akcí totiž na vás čekají produkty, které jsou kvalitní a zpracované s ohledem k přírodě. Najdete tu bohatou nabídku vystavovatelů s přírodní kosmetikou, kvalitními potravinami, BIO produkty, EKO drogerií, potřebami pro děti nebo s osobně-rozvojovými aktivitami. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více 100 osobností z ČR i ze zahraničí.

Vybíráme z festivalového programu
Simona Babčáková je nejen skvělá herečka, ale také lektorka vědomé komunikace. Její festivalová přednáška bude o tom, proč si někdy nerozumíme. Úroveň komunikace dominantně ovlivňuje naše vztahy a život, proto je zcela zásadní pochopit základní principy a pravidla. A jako každé umění, i komunikaci se můžeme naučit.
Respektovaný hudebník Ondřej Ruml má úspěšný profesní i soukromý život. Festivalová debata s Janou Hemelíkovou Baudisovou se bude točit kolem obou. Jaké byly jeho začátky, když rodiče nepatřili do umělecké branže, kudy si našel cestičku k vysněnému oboru nebo jak mu pomohla účast v soutěži X-faktor? Jak pracovat na svém talentu a dojít tam, kam chcete?
Jestli máte rádi Sushi, nenechte si ujít Show TV Mňam s jejich hvězdou Lukášem Neckářem a ColorSushi. Uvidíte, ochutnáte a možná se i naučíte barevné sushi. Lukáš Neckář, kuchařská hvězda TV Mňam, vás provede uměním přípravy tohoto pokrmu.

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D., hokejový trenér, mentální kouč, manažer, lektor a autor řady knih, na festivalu vystoupí s tématem motivace. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem, individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra). 

Vybíráme z vystavovatelské nabídky
Ambasz je polská bio kosmetika a aromaterapie s vysokou a účinnou koncentrací éterických olejů terapeutické kvality. Kosmetika Ambasz je vyráběna ručně z nejkvalitnějších bio surovin zpracovávaných v co nejmenší míře. Produkty nejenže zanechávají pokožku zdravou, zářivou a pevnou, ale mají také intenzivní, jedinečnou přírodní vůni, která působí na naše emoce a pozitivně ovlivňuje celý organismus.
Potřebujete po dlouhé zimě probudit a vaše pokožka volá po jarní vzpruze? Tělovou kosmetiku s bazalkou & verbenou v Lerosu vyvinuli speciálně pro osvěžení a hydrataci pokožky v nadcházejících jarních dnech. Blahodárný meruňkový olej zanechá vaši pokožku vláčnou a hydratovanou. Svěží macerát z bazalky přispívá k regeneraci a rozzáření pokožky. Všechny produkty mají citrusovou, jemně kořeněnou vůní bazalky, verbeny a citronové trávy, která osvěží i vaši mysl.
Na festivalu vám rádi představíme firmu Luban.cz a jejich řadu jediné české kadidlové kosmetiky, která je vyráběná z kadidlového oleje z Ománu. Přírodní pleťové oleje, bezvodé balzámy nebo svěží kadidlový hydrolát si určitě zamilujete. Přijďte vyzkoušet ke stánku Luban, kde na vás budou čekat Pavla a Táňa. 
Hledáte přírodní a bylinné produkty pro své děti? Serafin byliny představí novou řadu bylinných produktů pro naše nejmenší. Vyzkoušejte novou řadu přírodních produktů, kterou tvoří porcované bylinné čaje s andílkem Serafínkem a Serafínkův dětský sirup, které je vytvořen speciálně pro děti. Řada přírodních produktů Serafin pro děti představuje skvělou volbu pro rodiče, kteří chtějí dětem nabídnout úlevu z rukou přírody.
Sledujte naše novinky
 
Novinky a aktuality najdete také na Facebooku, na facebookové události, na Instagramu a videa najdete na Youtube.

Podobné příspěvky

Ladronku ovládnul desátý ročník festivalu United Islands

Redakce

Kampa ožila francouzským trhem

Redakce

Hadouken! přivedli publikum na Sázava Festu do varu

Redakce