Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Festivaly

Festival Evolution se koná v termínu 21. – 23. dubna 2023

Festival Evolution se koná opět v oblíbeném jarním termínu. Tentokrát se na vás budeme těšit v termínu 21. – 23. dubna 2023 a sejdeme se opět v Křižíkových pavilonech v dolní parkové části Výstaviště.

Novinky z festivalu #2

Přijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodních a ekologických produktů, inspirace z oblasti osobního rozvoje a především skvělou atmosféru. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům Festivalu Evolution, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě si ze široké nabídky vyberete to pravé.

Těšit se na vás budou vystavovatelé s přírodní kosmetikou, kvalitními potravinami, BIO produkty, EKO drogerií, potřebami pro děti nebo s osobně-rozvojovými aktivitami. Jestli vás zajímá spíš festivalový program, můžete se připravit na více než 100 programových vystoupení.

Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také zdravě a bez výčitek. Kromě festivalových slev, ochutnávek a akcí totiž na vás čekají produkty, které jsou kvalitní a zpracované s ohledem k přírodě. Najdete tu bohatou nabídku vystavovatelů s přírodní kosmetikou, kvalitními potravinami, BIO produkty, EKO drogerií, potřebami pro děti nebo s osobně-rozvojovými aktivitami. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více 100 osobností z ČR i ze zahraničí.

Vybíráme z vystavovatelské nabídky
 
Kdokoliv projde kolem malé bylinkové továrny Aromatica ve Šlapanicích, zastaví a říká si: „Co to tu tak voní?” Malá česká rodinná firma již více než 30 let vyrábí kvalitní přírodní doplňky stravy, bylinné tinktury, sirupy, kapky či masti podle tradičních českých receptur a všechny vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin od českých dodavatelů.
Na festivalu se zastavte i u stánku TOMCHAi. Můžete se těšit na ochutnávku nápoje Masala Chai a na prémiové ajurvédské směsi koření a čaje v bio kvalitě, které jsou ručně míchané přímo v Čechách. Navíc představí novinku – dvě nejoblíbenější směsi iNDiAN MASALA zkombinovali s dalšími poctivými produkty a vznikly krásné balíčky toho nejlepšího.
Den hmyzožravců
Den hmyzožravců

Nebuďte suchaři a ochutnejte Křupavé červíky WORM UP!

Z téhle slané pochoutky z hmyzu fakt odpadnete! Kamkoli ji vezmete, zaručeně pobavíte. Křupaví červíci vás překvapí skvělou chutí. Mají vysoký podíl bílkovin a nenasycených mastných kyselin, žádný cukr, a ještě k tomu jsou šetrní k přírodě.
Vybíráme z festivalového programu
EvolutionVěděli jste, že mezi fermentované potraviny nepatří jen kysané zelí? Že do skupiny kvašených pochoutek patří i chléb, sýr, jogurt, ocet, sójová omáčka, čokoláda, ale i káva či pivo? A víte, že mnoho kvašených delikates si můžete jednoduše vyrobit doma? Veronika Hájková je lektorkou zdravého stravování a pro festival si připravila přednášku Mistrovství fermentace, aneb objevte sílu přírodního kvašení. Seznámíte se se světem bakterií a zjistíte, jak funguje vaření v souladu s ročním obdobím a respektem k vlastnímu tělu.
Kateřina Macháčová na festivalu povede unikátní workshop, který změní váš pohled na pohyb. Představí vám nové cvičení PERMANENTO inspirované principy vývojové kineziologie. Dozvíte se, proč funguje a jak jednotlivé pohyby ovlivňují tělo, mozek i duši. Některé si vyzkoušíte a domů si odnesete návod, jak je zařadit do každodenního života. Zjistíte, že se vyplatí věnovat pozornost vlastnímu tělu, že v dnešní době je třeba o něj pečovat, že nejlépe to můžete udělat sami a že to nemusí být nic složitého a že málo může být více.
Cítíte se v životě zmateně a ztraceně? Nevíte, co je „to vaše“ a kam směřujete? Nemáte žádnou vizi a cíl? Nebo jste si je už všechny splnili a nevíte, co dál? Seminář Lucie Königové je pro každého, kdo hledá cestu, jak mít kvalitnější, šťastnější a hodnotnější život. Je pro všechny, kteří cítí, že potřebují změnu, ale neví, kde a jak začít a co konkrétně dělat. Je pro ty, kteří hledají podstatu toho co a proč se jim děje a chtějí znát souvislosti a příčiny svých problémů. 
Výhodná cena vstupenek na Festival Evolution
 

Prodej vstupenek na festival je spuštěn a nyní máte možnost si je pořídit za nejvýhodnější cenu se slevou 25 %. Vstupenky objednejte zde >>

 
Blog a videa
 
Do sekce videa v Evolution klubu jsme přidali další záznamy z festivalových přednášek z online festivalu. Podívat se můžete na přednášky Helen Stanku o intuici a Miroslava Musila o proutkaření.
A na blogu si můžete přečíst 10 tipů, jak si zlepšit náladu, když jste smutní.
Tým Festivalu Evolution

Podobné příspěvky

Bílá na bílé oceněno dokumentárním filmem roku na 24. MFDF Ji.hlava

Redakce

Lucie Zedníčková porotkyně MFF EKOFILM

Šebík

OBRAZEM: Na Kampě probíhá tradiční Francouzský trh

Redakce