Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Festivaly

Prago Union koncertují o sto šest napříč republikou  

Jakub Máče - Jižní BLOCK ČB

Pražská kapela Prago Union korzuje již od června po republice křížem krážem z koncertu na koncert. Formace kolem rapujícího floutka jménem Kato je totiž po vydání nového alba Made in Strašnice téměř na roztrhání a do konce léta má na programu ještě celou řadu dalších zastávek. Podzim by měl být podle všeho v podobném duchu. Jak to na koncertech vypadá, uvidíte níže ve fotogalerii.

Prago Union koncertují o sto šest napříč republikou

Galerie4_Cheb_dvorkyJsme moc rádi, že zase hrajeme. Lidi jsou super a chodí na koncerty jakoby nikdy ani žádná přestávka nebyla. Je fajn, že koncerty začaly v podstatě s vydáním nový desky. Má to takhle vlastně nádech něčeho novýho a není to jen navázání na nucenou pauzu. Koncertování si užívám stejně jako dělání nový desky ve studiu. Člověk to těm lidem pod podiem totiž konečně může dát tváří v tvář a vidět jejich reakce. Navíc máme štěstí, že naši fanoušci jsou zábavná parta, takže i ty mejdany za to stojí,“ popisuje nadšeně Kato.

Ondřej SkořepaKato na koncertech společně se svoji crew fanouškům vedle starých známých hitovek pravidelně servíruje také songy z nové desky Made in Strašnice, která vyšla v polovině června a celkem obsahuje 19 tracků, na nichž nechybí ani 3 zajímaví hosté, jimiž jsou Rest, Hugo Toxxx a MC Gey. Tento týden budou Prago Union k vidění v Praze ve čtvrtek 5. srpna ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí, v pátek 6. srpna pak v Restauraci na Liberecké přehradě. Dále během léta zahrají například v pátek 20. srpna v BecherZone po zahájení KVIFF, ve čtvrtek 26. srpna na hradě Špilberk nebo v sobotu 28. srpna na festivalu Rock for Churchill.

Více informací o aktuálních koncertech najdete na FB Prago Union a na www.pragounion.cz.

Zuzana Kantorová

Podobné příspěvky

Milovníci adrenalinu si včera dali dostaveníčko na Ladronkafestu

Afri

Votvírák 2015 v Milovicích opět splnil očekávání

Afri

Festival Open House Praha 2021 zve od 2. srpna na bohatý program

Afri