Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Festivaly

Výzva #JsemEvolucionar

Už za 14 dní,  v pátek 16. září, otevřeme brány Festivalu Evolution. Během tří dnů se opět  budeme věnovat fyzickému i duševnímu zdraví, výživě, osobnímu rozvoji a výchově, eko-tématům i oblastem intimnějším a niternějším.
Pokud jste si zatím nepořídili vstupenku, rádi bychom vám připomněli, že vstupenky za zvýhodněnou jsou v prodeji jen do 5. 9. 2022.
Členové klubu Evolution mohou využít 15% slevu na nákup jednodenní vstupenky až do 16. 9.  Slevový kód i bezplatnou registraci do klubu najdete zde ˃˃
 
Vybíráme z programu
 
Stop blbé náladě! Štve vás šíření blbé nálady médii, kam se jen podíváte? V sobotní debatě platformy Magnoli se zajímavými hosty uvidíte a uslyšíte fakta, proč není důvod tomu podléhat, a co s tím můžeme udělat. Svoje radosti, přístup a pohled na svět nám přiblíží podnikatelka Eva Čejková, zakladatelka komunitního projektu Ženy, s.r.o.Simona Bagárová, autorka knihy Hořím, která bojuje za důstojnější péči o naše seniory, hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil a další hosté.
 
Šárka Vávrová vám ve své nedělní přednášce poradí, jak pracovat se strachem, nebo jak žít život v lehkosti, co nám přináší vděčnost a proč žít přítomným okamžikem. 
Jak můžeme ovlivňovat zdraví našich střev a jaké jsou nové vyhlídky v potravinářství, vám v sobotu prozradí Marie MakovskáZdravá střeva a mikrobiom jsou totiž považovány za základ našeho celkového zdraví i duševní pohody.
Chcete být dlouho zdrávi? Pak buďte otevřeni všem vyzkoušeným formám prevence a léčby, radí MUDr. Lenka Gluvňová. Nenechte si ujít interaktivní povídání o možnostech a limitech tradiční čínské medicíny i o tom, jak tradiční čínská medicína úspěšně doplňuje možnosti medicíny západní.
Ukázku úžasných hudebních možností didgeridoo, se kterým lze zahrát jak relaxační, tak taneční skladby, si můžete užít v neděli s Miroslavem Eisenvortem.
Alexej Byček vás zase v sobotu uvede do světa léčivých písní a meditací. Kromě písní, které v první části Alex sólově zazpívá, v druhé části projdete meditací, budeme pracovat s dechem a rozpohybujete tělo.
A samozřejmě nebude chybět ani pohyb – s Janou Baudisovou Hemelíkovou si vyzkoušíte základní techniku temperamentního flamenca, které je typické radostným charakterem, ladným vedením paží, rytmickým podupáváním nohou, potlesky a expresivním výrazem.
Témat a lektorů bude na festivalu samozřejmě mnohem více, stejně jako vystavovatelů. Celou programovou nabídku najdete zde >> (mobilní zobrazení ZDE)
Výzva #JsemEvolucionar
 
Připomínáme také výzvu #JsemEvolucionar. Jak už sám název napovídá, jedná se o výzvu pro uživatele sociálních sítí a to především Facebooku a Instagramu.
  
Přejeme vám hezký začátek září a těšíme se za 14 dní na viděnou
Tým Festivalu Evolution

Podobné příspěvky

V Královské zahradě Pražského hradu se koná festival minipivovarů

Afri

Dnes 4. listopadu začíná online verze 3KinoFestu – Festivalu středoevropských filmů

Afri

56. MFF Karlovy Vary začíná již zítra

Afri