Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Festivaly

Zážitky z Festivalu Evolution se stanou vaším bohatstvím

Jarní Festival Evolution se vám dostane pod kůži. Mezinárodní festival z oblasti zdravého životního stylu a výživy, plný tipů na aktivní trávení volného času, relaxaci a vylepšení zdravotní kondice.

Akce, která představí novinky ze segmentu přírodních textilií, účinných bylinných, přírodních i bio potravinových doplňků a především na zážitky nadupaný festivalový program. To je tip, kam vyrazit v termínu 21. – 23. dubna. Festival se koná v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Jarní Festival Evolution zve všechny milovníky esoteriky a astrologie 

Srdečně vás zveme na povznášející víkend plný nových zážitků, chutného jídla v prvotřídní kvalitě, přírodních a ekologických produktů, k načerpání inspirace z oblasti osobního rozvoje a především na skvělou atmosféru. Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně díky veletržním slevám, ale také zdravě a bez výčitek k naší planetě. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více než 100 osobností z ČR i ze zahraničí. A to vše zažijete na jednom místě za jedno vstupné.

Už nyní vám můžeme prozradit, že jsou pro vás připraveny tři přednáškové sály a jeden velký workshopový sál. Program bude “vymazlený” od pátku do neděle.

EvolutionTěšte se na herečku Simonou Babčákovou, která zde bude mít přednášku o umění komunikace. Uznávaní lektoři na odemykání dětského potenciálu Jan Mühlfeit a Katka Krůtová představí stěžejní body v pochopení silných stránek u dětí. Velmi přínosná bude přednáška oblíbené transformační koučky Lucie Königové na téma Cesta zpátky k sobě. Mimo jiné se od ní dozvíte, co znamená pojem emoční smraďoch. Vyhledávaný kouč a hokejový trenér Marian Jelínek přítomným poradí, jak nalézt a využívat motivaci. A překvapí vás i zpěvák Ondřej Ruml, který bude na festivalu vystupovat v netradiční roli, tedy nikoliv jako zpěvák. Ondřej nás totiž pustí do svého soukromí.

Věnovat se budeme i sexuální oblasti. O touze, vášni, vůni vzrušení a erotické bytosti v nás, bude přednášet lektorka Jana Mašková Zimolová. A pokud máte rádi tanec, vyzkoušíte si flamenco plné života pod taktovkou talentované Jany Hemelíkové Baudisové.

EvolutionMilovníky esoteriky a astrologie zaujme Monika Ben Thabetová a její tajná moc čísel. A o cestě k duchovní proměně pohovoří mladý hinduistický mnich a vystudovaný filozof v jedné osobě Swami Akash pod záštitou organizace Bhakti Marga.

A věřte, že toto je zatím jen malý výčet jmen z příjemně dlouhého seznamu. Přijďte si k nám užít prima den, prostě den stvořený přímo pro vás. Festival Evolution je navíc baby friendly. Přijďte tedy klidně i s dětmi.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.

Dana Králíková

Podobné příspěvky

Letní slavnosti staré hudby zvou na hudbu šlechtických dvorů

Afri

Minipivovary uspořádaly benefiční pivní festival Drink for Ukraine

Afri

Prague Pride 2017

Jaroslav Hauer