Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film

Film Síla zachycuje pět obtížných let v životě Kamila Fily

Film Síla

Kamil Fila je otec, filmový publicista, zastánce progresivních hodnot a genderové rovnosti. Ve virtuálním prostoru vystupuje jako neúnavný diskutér a bojovník za spravedlivější společnost, v soukromí prožívá bolestné rozpory mezi svým přesvědčením a jednáním. Své lepší já Kamil hledá mezi kinosálem, posilovnou a nestálými milostnými vztahy. Jak se stát lepší verzí sebe sama ve chvíli, kdy se ztrácíme ve vlastním životě? 

Film SílaFilm Martina Marečka Síla zachycuje pět obtížných let v životě Kamila Fily, během kterých se potýká s partnerskými problémy, depresí i hraničním fyzickým experimentem na vlastním těle. Výsledkem je nejen drtivě upřímná výpověď o vnitřním konfliktu a krizi středního věku, ale i obecnější reflexe proměn a podob maskulinity nového milénia.

Snímek se stal nejsledovanějším titulem v online verzi MFDF Ji.hlava 2021, odkud si rovněž odnesl ocenění za nejlepší střih v sekci Česká radost. Do českých kin film vstoupil v distribuci společnosti Artcam od 6. ledna 2022. V limitovaném uvedení jej mohou diváci zhlédnout na streamovacím portálu DAFilms od 1. do 20. února.

Film SilaProfil filmu Síla

https://dafilms.cz/film/14156-sila

Film je dostupný k online streamu za jednorázový poplatek, pouze od 1. do 20. února

Martin Černý

DAFilms

dafilms.com

Podobné příspěvky

U Bontonfilmu vychází ucelená kolekce bondovek s Danielem Craigem.

Šebík

Vítěze Zlatého lva z festivalu v Benátkách, venezuelsko-mexické drama DESDE ALLÁ, uvidíte příští rok na Be2Can 2016 .

Afri

Hrdinky seriálu Slunečná myslí i na druhé

Jaroslav Hauer