Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film

Lovce krabů Siga Hansena čeká v Norsku nová výzva i pátrání po rodinné minulosti

viking

Když se na Aljašce po pětadvaceti letech zastavil lov červených královských krabů, byl kapitán Sig Hansen nucen hledat příležitosti jinde. Rozhodl se zariskovat a zaměřil se na nové území, kde je krab královský invazivním druhem – Norsko, domovinu jeho předků. Tento odvážný krok má mimo jiné pomoci zachránit dlouholetou loveckou tradici v Hansenově rodině. Vše nabídne reality show Nejsmrtelnější úlovek: Návrat vikingů (Deadliest Catch: The Viking Return), která má premiéru v pátek 28. října ve 20 hodin na Discovery Channel.

vikingSig Hansen doufá, že v Norsku zapomene na poslední lovecký neúspěch z Aljašky. V rodné zemi svého otce hodlá vybudovat velké rybářské impérium, o kterém se jeho předkům ani nesnilo.

Sigova dcera Mandy se snaží založit rodinu. Nový začátek v Norsku dává Sigovi nečekanou možnost upevnit odkaz jeho otce, který tak může zanedlouho předat pokračovatelům rodu Hansenů.

vikingSpolu s Mandy, jejím manželem Clarkem a Jakem Andersonem, svou pravou rukou, se tak Sig vydává po stopách svých předků, aby získal odpovědi na spoustu důležitých otázek a zajistil, že rodinné dědictví, které vybudoval Hansenův otec, bude pokračovat.

Strastiplná výprava do Norska ovšem může celou rodinu i rozdělit. Zvládne legendární lovec naplnit své plány?

Produkci reality show Nejsmrtelnější úlovek: Návrat vikingů pro Discovery zajišťuje společnost Original Productions, která patří do portfolia mediální korporace Fremantle.

Karel Smetana

O Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) je přední světová mediální a zábavní společnost, která vytváří a distribuuje nejrozmanitější a nejkomplexnější portfolio obsahu a značek v televizi, filmu a streamingu na světě. Společnost Warner Bros. Discovery, která je dostupná ve více než 220 zemích a teritoriích a v 50 jazycích, inspiruje, informuje a baví diváky po celém světě prostřednictvím svých ikonických značek a produktů, včetně Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar d HGTV a dalších. Další informace naleznete na adrese www.wbd.com.

 

Podobné příspěvky

Natáčí se film o celoživotní kariéře Jana Kollera. Odtajní zde i svůj osobní život

Jaroslav Hauer

Aalto: architektura emocí

Afri

Tom Curise coby Mitchell je opět povolán do služby

Afri