Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film

Problémy s alkoholem, omezování osobní svobody, aktivisté v akci…

policie

Na televizních obrazovkách se 11. 10. v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.

PolicieNové díly Policie v akci: Problémy s alkoholem, omezování osobní svobody, aktivisté v akci… To a mnohem víc od pondělí na Primě

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Toitoika

Hlídka policie má zvláštní úkol. Jedou vysvobodit ženu, která uvízla v mobilní toaletě. Když přijedou na místo, zjistí, že WC budka je oblepena lepicí páskou, a žena se tudíž nemůže dostat ven. Když dívku vysvobodí, ona jim vypráví, že byla s přítelem na pikniku, udělalo se jí špatně, musela si odskočit na toaletu a pak se nemohla dostat ven. Přítel jí telefon nebere. Rozhodně se ale po dívce ani nesháněl. Při obhlídce místa najdou jejího přítele, jak si povídá s kamarádem, a po slečně se mu evidentně nestýská. S policisty odmítá komunikovat, a rozhodně nemá pocit, že se stalo něco špatného. Policisté u muže najdou projímadlo, on ale samotnou akci svaluje na svého kamaráda, který je navíc prý milencem jeho přítelkyně. Takže je příběh poměrně zamotaný. Policisté je obviňují z omezování osobní svobody, urážky policejní hlídky a odvážejí je na služebnu. Takže i v prvopočátku nevinný žert se může stát trestným činem.

Kromě toho se mohou diváci těšit na řešení problémů s alkoholem, jak si policisté poradí s aktivisty, jak lze odzbrojit starce se sekerou a mnohé další případy, které píše sám život.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Bonusová videa k prvnímu příběhu zde: https://we.tl/t-xD5om2W04f

Klára Kotábová

Podobné příspěvky

Českého lva bude na začátku března doprovázet s filmem spjatá kapela Hm…

Afri

Magnuskovo herecké muzeum oslavilo 3. narozeniny a dostalo unikátní dárky

Jaroslav Hauer

ČESKÝ FILM AMOR LABORI ZÍSKAL OCENĚNÍ NA ZAHRANIČNÍCH FESTIVALECH

Afri