Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film

VIP Chodov ČOKOLÁDOVÝ DEN

VIP Chodov

VIP zóna v Cinema City Chodov je mezi návštěvníky stále víc oblíbená. A není se čemu divit. Neomezený buffet, extrémně pohodlné a polohovatelné sedačky jsou sázkou na jistotu pro první rande, výročí nebo zkrátka obohacení zážitku z běžné návštěvy kina. Koho doposud nabídka VIP nezlákala, měl by teď zpozornět,  v hlavní roli se totiž předvede čokoláda.

Jídlo, pití, film a k tomu hodně čokolády

ChodovBlížící se narozeniny nebo výročí? Pozornost pro někoho z rodiny nebo přátel? První rande? Dárek pro svou ratolest za vysvědčení? Společnost Cinema City má ke všem  příležitostem řešení. Na 7. července si totiž připravila pro své návštěvníky ve VIP Chodov ČOKOLÁDOVÝ DEN. Mimo standardní nabídku neomezeného buffetu, kam patří i neomezené množství popcornu, nachos a pití, si v Čokoládový den návštěvníci budou moct vychutnat neodolatelné čokoládové fondue s ovocem a pro ještě mlsnější a náročnější jazýčky bude na menu horký čokoládový fondant se šlehačkou a zmrzlinou. Jako pozornost bude pro všechny návštěvníky připraven welcome drink.

K čokoládovému mlsání nesmí chybět ani dobrý film. Komiksoví fanoušci a milovníci Marvelu naleznou na programu další dobrodružství severského boha hromu pod názvem Thor: Láska jako hrom. S filmem Mimoni 2: Padouch přichází si na své si přijdou především mladší diváci, kteří můžou v kině odstartovat letní prázdniny a milovníci pohodových českých letních komedií s radostí uvítají film Řekni to psem.

Denisa Šandová

Předprodej vstupenek na Čokoládový den 7. července byl zahájen na www.cinemacity.cz.

Cena vstupenky je 779 Kč.

Podobné příspěvky

Dnes odložený koncert Hany Zagorové

Jaroslav Hauer

DO KIN SE ŘÍTÍ DOBRODRUŽNÝ FILM PRO CELOU RODINU BELLA A SEBASTIÁN: NOVÁ GENERACE

Redakce

15 let od založení jednoho z prvních streamovacích portálů

Redakce