Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film

Z pustého ostrova rovnou do 3D vesmírné galaxie na největším kinoplátně

Žaneta, Kristián, Matěj, Tomáš, Pítr a další známé tváře, které nyní diváci vídají na svých televizních obrazovkách v reality show Survivor Česko & Slovensko, se přišly podívat na nejnovější komiksový film z dílny Marvel Strážci Galaxie: Volume 3. Aktuální soutěžící se na slavnostní premiéře v pražském IMAX setkali i s loňským vítězem přeživší soutěže Vláďou.

Hráči Survivora dorazili na slavnostní premiéru

Barbora Mottlová
Barbora Mottlová

Nejen soutěžící reality show Survivor přilákal do kina nový film. Na premiéře ukázala své těhotenské bříško Monika Leová, která je očekává příchod již druhého potomka. V doprovodu své kamarádky vynesla stylový outfit krásná herečka Radka Pavlovčinová. Hned za ní dorazila modelka a herečka Barbora Mottlová. Sportovec Roman Šebrle dorazil na premiéru nového snímku se svou dcerou Kateřinou. Stejně tak Lejla Abbasová dorazila v doprovodu svého potomka, syna Davida. Naomi Adachi se před fotografy pochlubila svým novým přítelem skateboardistou. Půvabná herečka Sára Rychlíková, kterou mohou nyní diváci vídat v seriálu Dobré zprávy, dorazila na premiéru v doprovodu své kamarádky. Z pustého ostrova v Dominikánské republice dorazila již zmíněná banda ze Survivora. Žaneta se svým kamarádem Kristiánem, kteří se spolu seznámili na ostrově. Stejně tak Matěj a Tomáš, kteří byli v soutěži velkými favority. Nechyběl ani Pítr s Gabi, kteří se spolu seznámili v reality show Love Island a nyní tvoří pár. Dále se na premiéře ukázal také zpěvák Marian Vojtko s přítelkyní, moderátor Petr Vojnar a další.

Matěj Quitt -Survivor Marian VojtkoLejla Abassová

Strážci Galaxie: Volume 3, jak už název napovídá, jsou třetím a nejspíše také posledním dílem stejnojmenné trilogie. První díl (Strážci Galaxie) byl uveden do kin v roce 2014 a následné pokračování (Strážci Galaxie Vol. 2) v roce 2017. Všechny díly vznikaly pod režií Jamese Gunna. Mimo svou sérii se postavy Strážců Galaxie objevili i v dějové lince slavných Avengers (Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame nebo Thor: Láska jako hrom). Diváci se opět mohou těšit na Chrise Pratta (Peter Quill), Zoe Saldanu (Gamora), Dave Bautistu (Drax), Vina Diesela (Groot) a Bradleyho Coopera (Rocket) v hlavních rolích.

Roman ŠebrleSára RychlíkováTomáš Weimann Vláďa ČapekŽaneta a KristiánRadka PavlovčinováPetr VojnarPeter a GabiNaomi Adachi Monika LeováMatěj Quitt -Survivor

Cinema City uvádí film Strážci Galaxie: Volume 3 v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve svých speciálních formátech, kterým jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

Denisa Šandová

Podobné příspěvky

Festival Das Filmfest začíná příští týden

Afri

Bílá na bílé oceněno dokumentárním filmem roku na 24. MFDF Ji.hlava

Afri

Herec Jan Cina zve do zákulisí natáčení pohádky Čertí brko

Jaroslav Hauer