Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Film

Začíná 34.sezona žraloků na Discovery Channel

zralok

Shark Week je nejdéle vysílanou a tradičně netrpělivě očekávanou letní televizní událostí, která přináší zcela nové příběhy o žralocích a využívá inovativní výzkumné technologie, aby poskytla pravdivé a průlomové informace o některých z nejunikátnějších druhů žraloků na světě. Mezi tituly, které budou odvysílány v letošním roce, patří: Nepraktičtí vtipálci: Velkolepý týden se žraloky, Týden žraloků s Jackass 2.0, Čelisti vs. Blob, Čelisti vs. Kraken a Žralok Rober. Shark Week startuje na Discovery Channel v pondělí 25. 7. ve 23:00 hodin.

Kompletní přehled vysílaných pořadů:

  1. července ve 23:00

Týden žraloků s Jackass (Jackass Shark Week)

Je čas ponořit se do hloubi oceánů a podívat se zblízka a osobně na jedny z nejsmrtelnějších predátorů a prozkoumat jejich tajný život.

  1. července ve 23:00

Phelps vs. žralok (Phelps Vs Shark)

Žraloci jsou nejrychlejší dravci na planetě. Jak to asi dopadne, když se nejrychlejší plavec na světě, Michael Phelps, rozhodne s jedním z nich soutěžit?

 

  1. července ve 23:00

lovci zralokuBear proti žralokovi (Bear Vs Shark)

Bear Grylls doposud přežil i v těch nejdrsnějších podmínkách. Jak to však dopadne, když narazí na žraloky, kteří mají výhodu domácího prostředí?

 

  1. července ve 23:00

Čelisti vs. Kraken (Jaws vs Kraken)

Dr. Tristan Guttridge vede úkol, jehož cílem je nahlédnout do bojů mezi velkými bílými žraloky a obřími chobotnicemi v propasti kolem ostrova Guadalupe.

 

  1. července ve 23:00

Čelisti vs. Blob (Jaws vs the Blob)

Fenomén Blob způsobuje, že mladí žraloci bílí riskují smrt při záchvatech přejídání. Odborníci se ponoří do hloubky zjistit, zda mladí žraloci přežijí, nebo se stanou svačinou.

  1. července ve 23:00

Týden žraloků s Jackass 2.0 (Jackass Shark Week 2.0)

Parta Jackass je zpět, aby dokončila, co začala. Tentokrát se k pánům přidá Johnny Knoxville a společně zamíří za svým kamarádem Poopiesem, aby ho zbavili strachu ze žraloků.

 

  1. července v 00:00

Žralok Rober (1. Řada) (1. Díl) (Shark Rober)

Ucítí žraloci krev na kilometry daleko? Youtuber, inženýr a vynálezce Mark Rober a mořský biolog, odborník na žraloky Luke Tipple se spojí, aby to zjistili.

 

  1. července ve 23:00

Nepraktičtí vtipálci: Velkolepý týden se žraloky (Impractical Jokers: Shark Week Spectacular)

Vtipálci se rozhodli vyvrátit mýtus, že žraloci jsou lidožravé bestie. A dělají to jediným způsobem, který znají –⁠ pomocí ztřeštěných výzev a odvážných úkolů!

Michaela Celárková

O Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) je přední světová mediální a zábavní společnost, která vytváří a distribuuje nejrozmanitější a nejkomplexnější portfolio obsahu a značek v televizi, filmu a streamingu na světě. Společnost Warner Bros. Discovery, která je dostupná ve více než 220 zemích a teritoriích a v 50 jazycích, inspiruje, informuje a baví diváky po celém světě prostřednictvím svých ikonických značek a produktů, včetně Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar d HGTV a dalších. Další informace naleznete na adrese www.wbd.com.

Podobné příspěvky

Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí na Primě

Afri

Šarlatán vrací diváky do kin

Jaroslav Hauer

Co nám nabídne letošní EKOFILM

Šebík