Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Ginny Andro vydává klip k singlu Crowd Goes Crazy z debutové desky A!MEN

Krátce po vydání první desky A!MEN a premiérových koncertech vydává Ginny Andro temně a semi-eroticky stylizovaný klip k singlu Crowd Goes Crazy, který má z celého alba nejtvrdší sound na pomezí nu-ravu, industrialu a hyper-popu.

Ginny Andro vydává klip k singlu Crowd Goes Crazy

Ginny si ve svých písních, klipech a v celkové prezentaci vizuální, pódiové i mimo stage nikdy příliš nebral servítky a jinak tomu není ani v tomto případě.

“Stejně jako u většiny dosud vydaného audiovizuálního materiálu je i u klipu ke Crowd Goes Crazy hlavím cílem ilustrovat náladu samotného songu, vizualizovat jeho sdělení a velmi volně interpretovat obsah. Takže vzhledem k tématu singlu bylo zobrazení lehce pokřivených, nicméně vesměs příjemných a obohacujících sexuálních hrátek jasnou volbou,” líčí Ginny Andro.

Deska A!MEN vyšla 28. 4. 2023 pod hlavičkou labelu Dayspeed Music, nahrána byla v Megahit Lair Studiu Daniela Šubrta, který je pod ní podepsán i jako producent, o mastering se postaral Risto Sokolovski a cover art vytvořil malíř David Kolovratník.

V současné době Ginny plánuje podzimní tour k desce společně s živou kapelou tvořenou Vojtěchem Libichem (Burning Steps, Cunt Family), Vlastimilem Tetourem (Marjari, YI) a Janem Lesňákem (The Drain).

Daniel Šubrt

Link na klip: https://youtu.be/O1JWwjWrS2I

Link na album na streaming platformách: https://bfan.link/ginny-andro-a-men

Podobné příspěvky

Letní slavnosti staré hudby zítra zahájí německý vokální soubor Calmus Ensemble

Afri

“Inspirovala jsem se mladým popovým králem Michaelem Jacksonem,“ líčí Debbie

Afri

Koncert pro budoucnost dne 17.11. Václavské náměstí od 16,30 – Budoucnost jsme my

Afri