Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Helena Vondráčková se vrátila na scénu karlínského divadla

Helena Vondrackova+Schillerova

Po dlouhé koronavirové pauze se vrátila na scénu legenda česko- slovenské pop music Helena Vondráčková. A to za bouřlivých ovací karlínského divadla v Praze. Pořadatelé naplnili divadlo do posledního povoleného místa v rámci vládních opatření. Na 500 diváků nadšené aplaudovalo slavným hitům Heleny Vondráčkové i novým písním z jejího prozatím posledního alba Tvrdohlavá, které představila nejen za doprovodu své kapela Charlie Band, ale i samotného producenta desky – muzikanta Káji Maříka.

Helena Vondráčková se vrátila na scénu karlínského divadla

Hlelena vondrackovaZ CD Tvrdohlavá zazněl v karlínském divadle mimo jiné i duet Navěky spálils mou tvář s Olgou Lounovou, která byla prvním hostem večera. Kolegyně Heleny Vondráčkové na scénu doslova přiletěla na speciální houpačce. Druhým hostem hudební události se stal mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček, který s Helenou Vondráčkovou spolupracuje už mnoho let a tak si na scéně opět mohli zastepovat.

 

Na koncert dorazila i ministryně financí Alena Schillerová

helena vondrackovaByla jsem dojatá, když jsem vstoupila na jeviště a viděla plné hlediště pod sebou. Dojalo mne také, že lidé i přes přísná hygienická opatření dorazili a vydrželi mít roušky či respirátory,” řekla po koncertu Helena Vondráčková. “Jsem moc ráda, že opět můžeme svobodně pracovat, že můžeme dělat lidem radost. Dnes večer jsem alespoň v očích mých příznivců viděla nadšení a naději v lepší zítřky, když konečně mohli přijít za kulturou. Věřím, že tentokrát to vše už vydrží,” dodala.

Zpěvačce aplaudovala a následně pogratulovala k vynikajícímu koncertu také její velká fanynka, vicepremiérka vlády ČR a také ministryně financí Alena Schillerová.

Helena Vondráčková se vrátí na jeviště 2. července v rámci letního koncertu na hradě Křivoklátě. Na konci léta pak naplno zahájí odložené turné Vzhůru k výškám.

Luboš Procházka

Podobné příspěvky

Moderátorka Michaela Jílková – vždy ostrá a perfektně připravená

Afri

Titul v ploché dráze vybojovali po pěti letech jezdci z Pardubic

Afri

Modrá Vopice – Program květen 2016

Šebík