Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Anna Julie Slováčková naplno rozjíží přípravy koncertu a křtu nové desky

Slováčková_s_kapelou

Zajímaví hudební hosté, smyčcový kvartet, atraktivní vizuální show… Koncert Anny Julie Slováčkové 4. října v Lucerna Music Baru slibuje intenzivní zážitek! Koncert ozdobí křest nové desky Osudová, kterou Anna Julie vydá začátkem září. 

Křest nové desky bude 4. října v Lucerna Music Baru

Slováčková_s_kapelouPrávě jsme s kapelou začali maraton zkoušek, mimo jiné i koncertů, kde poprvé zahrajeme také pár věcí z nové desky, abychom byli do Lucerna Music Baru naprosto připravení. Dopisujeme noty pro smyčcové trio, které s námi bude 4. října vystupovat, dokončujeme projekce a ladíme kostýmy. Už se to všechno hodně rychle blíží a začínám mít pěknej stres, že nic nestíháme,“ říká s úsměvem Anna Julie a dodává: „23. srpna navíc natáčíme nový videoklip k singlu Pokoj, který jsme dávali dohromady s Honzou Vávrou, Kristiánem Komedie a Igorem Ochepovskym. Jestli všechno vyjde, bude to velkej doják. Klip by měl vyjít ven společně s deskou, a to kolem 8. září.“

Osudová, druhá deska Anny Julie Slováčkové, obsahuje 12 skladeb včetně duetu s Danielem Holým ze skupiny Trocha Klidu a jednoho bonusu. Autory písniček jsou Anna Julie a členové její kapely. Producentem alba je opět Igor Ochepovsky, mix je dílem Filipa Vlčka. Cover desky nafotila dlouholetá Aniččina kamarádka a dvorní fotografka Kristýna Mrzenová, o celý vizuál a grafiku se postarala Mona Lerch.  Písničky V kruzích, Dálky, Nejsem to já a Prší a leje jako z konve už dostaly poutavou obrazovou podobu, pátý videoklip k novince Pokoj spěje k realizaci. Deska Osudová vyjde v limitovaném počtu a bude ji provázet originální merch.

Co se týče merche, budeme se opět snažit, aby byl vyroben z udržitelných materiálů a splňoval další ekologická kritéria, která jsou pro nás v kapele důležitá, upřesňuje Anna Julie Slováčková.

Online prodej vstupenek běží na: https://goout.net/cs/listky/anna-julie-slovackova-and-band-krest-alba/vjws/.

Foto: Kristýna Mrzenová

Michaela Fialová Rozšafná

 

Podobné příspěvky

Královna Baculek s hlasem jako zvon

Jaroslav Hauer

HARMONY PRAGUE OPĚT NA NOVOMĚSTSKÉ RADNICI

Šebík

Muzikál Galileo – erupce na muzikálové scéně

Jaroslav Hauer