Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Benefiční večer tanečníka a managera Tomáše Gotlieba

Yveta_Blanarovičová_

Tento týden se uskutečnil benefiční večer v K.U. baru v Praze pro  bývalého tanečníka Tomáše Gotlieba. Po ukončení taneční kariéry, dělal managera  Ivetě Bartošové nebo úzce spolupracoval se zpěvákem Sámerem Issou. Před 10 dny prodělal  Tomáš Gotlie  dvojitý infarkt a skončil na JIP v nemocnici. Tím pádem se ocitnul  bez příjmů.  Bohužel jeho důchod mu na zaplacení nájmu a dalších poplatků zkrátka nastačí.  Jeho nejlepší kamarádka Věra Drančáková, společně s dalším kamarádem Ianem Andesanem a Sámerem Issou se domluvili, že pro něj uspořádají  benefiční večer „Těším se na lepší zítřky“ s jeho přáteli. Na pomoc povolali ještě zpěváka a producenta Martina France, který přizval své pěvecké kolegy, zvukaře a sponzora.

Zpěváci přišli  podpořit svého kamaráda 

Tomášovi  na rento benefiční večer přišli zazpívat například muzikálová zpěvačka Genny Ciatti, zpěvák Jan Bendig, který aktuálně nazpíval nový duet s Lucií Bílou. Dále česká zpěvačka řeckého původu Martha Elefteriadu, která zpívá v duu se svou sestrou Tenou. Zpěvák a producent Martin France, který zazpíval příkladnou píseň pro tento bar Žízeň a nebo třeba ve svém oblíbeném klobouku Sámer Issa a zpěvák slovenského původu a muzikálová hvězda Peter Pecha.

Svým vřelým slovem a vtipy obohatil večer i dlouholetý kamarád Tomáše herec Jiří Krampol. Večer zazpívaly i nerozlučné kamarádky Yveta Blanarovičová, která se představila songem z muzikálu Kvítek mandragory Já půjdu dál a Heidi Janků se svým nesmrtelným hitem Když se načančám, která překvapila až po strop narvaný bar svým výškovým výlezem po konstrukci, určenou pro diskžokeje.

Téměř na závěr koncertu zazpívala i Leona Šenková megahit předčasně zesnulé hvězdy domácího popu Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš a jako bonbón se po pěvecké stránce rozloučil s přítomnými diváky zpěvák Dalibor Janda, který svůj první song zazpíval s dcerou Jiřinou Annou.

Posléze dorazil i bývalý tanečník a v současné době herec Vlastimil Harapes a ještě na poslední chvíli stihnul podepsat láhev vína Piccini, kterou už jeho kolegové předtím podepsali a tato láhev se podařila vydražit za 15.000,- Kč. Celkový výtěžek z tohoto večera tím pádem činil 73. 600,- Kč a z toho je ještě za další vydražené předměty na cestě cca 21.000,- Kč a z tržby v klubu navíc do celkového rozpočtu přibylo 15 %.

Benefiční večer  „Těším se na lepší zítřky“  byl velmi úspěšný a všichni přítomní vystupovali  bez nároku na honorář.  Tomáše Gotlieba celý streamovaný koncert sledoval a uronil u toho i nejednu slzu.

Zkrátka, když je potřeba, umějí i umělci si vzájemně pomoci.  

Martin France

www.martinfrance.cz

www.martinproduction.eu

Podobné příspěvky

Zlatá půluncová medaile pro Žbirku

Jaroslav Hauer

Kapitán Demo představuje novou desku Mistr Světa Všeho

Afri

Vyprodané divadlo Broadway slavilo Vánoce a to ve velkém!

Afri