Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Benefiční večer tanečníka a managera Tomáše Gotlieba

Yveta_Blanarovičová_

Tento týden se uskutečnil benefiční večer v K.U. baru v Praze pro  bývalého tanečníka Tomáše Gotlieba. Po ukončení taneční kariéry, dělal managera  Ivetě Bartošové nebo úzce spolupracoval se zpěvákem Sámerem Issou. Před 10 dny prodělal  Tomáš Gotlie  dvojitý infarkt a skončil na JIP v nemocnici. Tím pádem se ocitnul  bez příjmů.  Bohužel jeho důchod mu na zaplacení nájmu a dalších poplatků zkrátka nastačí.  Jeho nejlepší kamarádka Věra Drančáková, společně s dalším kamarádem Ianem Andesanem a Sámerem Issou se domluvili, že pro něj uspořádají  benefiční večer „Těším se na lepší zítřky“ s jeho přáteli. Na pomoc povolali ještě zpěváka a producenta Martina France, který přizval své pěvecké kolegy, zvukaře a sponzora.

Zpěváci přišli  podpořit svého kamaráda 

Tomášovi  na rento benefiční večer přišli zazpívat například muzikálová zpěvačka Genny Ciatti, zpěvák Jan Bendig, který aktuálně nazpíval nový duet s Lucií Bílou. Dále česká zpěvačka řeckého původu Martha Elefteriadu, která zpívá v duu se svou sestrou Tenou. Zpěvák a producent Martin France, který zazpíval příkladnou píseň pro tento bar Žízeň a nebo třeba ve svém oblíbeném klobouku Sámer Issa a zpěvák slovenského původu a muzikálová hvězda Peter Pecha.

Svým vřelým slovem a vtipy obohatil večer i dlouholetý kamarád Tomáše herec Jiří Krampol. Večer zazpívaly i nerozlučné kamarádky Yveta Blanarovičová, která se představila songem z muzikálu Kvítek mandragory Já půjdu dál a Heidi Janků se svým nesmrtelným hitem Když se načančám, která překvapila až po strop narvaný bar svým výškovým výlezem po konstrukci, určenou pro diskžokeje.

Téměř na závěr koncertu zazpívala i Leona Šenková megahit předčasně zesnulé hvězdy domácího popu Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš a jako bonbón se po pěvecké stránce rozloučil s přítomnými diváky zpěvák Dalibor Janda, který svůj první song zazpíval s dcerou Jiřinou Annou.

Posléze dorazil i bývalý tanečník a v současné době herec Vlastimil Harapes a ještě na poslední chvíli stihnul podepsat láhev vína Piccini, kterou už jeho kolegové předtím podepsali a tato láhev se podařila vydražit za 15.000,- Kč. Celkový výtěžek z tohoto večera tím pádem činil 73. 600,- Kč a z toho je ještě za další vydražené předměty na cestě cca 21.000,- Kč a z tržby v klubu navíc do celkového rozpočtu přibylo 15 %.

Benefiční večer  „Těším se na lepší zítřky“  byl velmi úspěšný a všichni přítomní vystupovali  bez nároku na honorář.  Tomáše Gotlieba celý streamovaný koncert sledoval a uronil u toho i nejednu slzu.

Zkrátka, když je potřeba, umějí i umělci si vzájemně pomoci.  

Martin France

www.martinfrance.cz

www.martinproduction.eu

Podobné příspěvky

Mig 21 vydávají videoklip k nové písni TěsněVedleSebe

Jaroslav Hauer

Festival Benátská 2017!

Jaroslav Hauer

Královna Baculek s hlasem jako zvon

Jaroslav Hauer