Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

I Hear Sirens poprvé zlákají fanoušky post-rocku v Praze

I_Hear_Sirens

I Hear Sirens, kultovní post-rocková formace z amerického Utahu, odehraje v rámci evropského turné poprvé koncert v Čechách. Fandové post-rocku, indie rocku a ambientu se mohou ponořit do zádumčivých melodických moří Sirén v pražském klubu Underdogs’ v neděli 22. května 2022.

I Hear Sirens poprvé v Praze

I_Hear_Sirens

I Hear Sirens přiletí do Evropy na belgický dunk!festival. Před festivalem odstartují evropské turné a navštíví společně s finskou instrumentální kapelou Baulta několik evropských metropolí. Po Berlíně, Vídni, Budapešti a dalších metropolích zavítají také do Prahy, kde je podpoří lokální The New Horizons.

Sirény pochází ze Salt Lake City v Utahu a jsou inspirovány post-rockem, indie rockem, ambientem a post-hardcorem. Jejich sound cestuje mezi ambientními plochami a plynule přechází do důrazné rytmiky. Podmanivé melodie a zvuky Sirén lákají a inspirují světové námořníky post-rocku už od roku 2005.

I_Hear_SirensFinští Baulta svým instrumentálním post-rockem zase malují severské filmové příběhy a emoce zvukových ploch dobarvují progresivními rytmy, harmonickými vrstvami a texturami. Večer odstartují lokální The New Horizons, melodický post-rock z Prahy – města, které zabilo Pluto jako planetu. The New Horizons propojují zádumčivé pasáže z temného vesmíru s optimismem a krásou vesmírných mlhovin.

I Hear Sirens vás zlákají společně s Baulta a The New Horizons v neděli 22. května v pražském klubu Underdogs’ od 19:00. Vstupenky jsou dostupné v síti GoOut.

 David Mitrenga

Podobné příspěvky

Láska přichází s novým singlem „Pane“ a pouští se do polemiky s Bohem

Jaroslav Hauer

Slavná Mireille Mathieu točí v Praze !!!

Jaroslav Hauer

Krobot natočil s Mutanty hvězdně obsazený videoklip

Afri