Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Impro talkshow 321jedem! znovu jede

Nikola Orozovič

Jako prvního hosta po covidové pauze si do impro talkshow 321jedem! moderátor Nikola Orozovič pozval svého bratra Igora Orozoviče. Originální formát, který propojuje talk show a divadelní improvizaci je téměř po roce zpět. Kromě Orozovičů opět vystoupí i členové improvizační skupiny Just!Impro.

Můžeme znovu do divadel a tak impro talkshow 321jedem! znovu jede. Hostem bude herec a muzikant Igor Orozovič.

Originální a u nás jedinečný formát impro talkshow staví hosta do nečekaných a hravých situací, v jakých ho jinde neuvidíte. Rozhovor se střídavě mění v improvizovanou scénku, historku nebo píseň v podání moderátora Nikoly Orozoviče a dalších členů skupiny Just!Impro.

20. září 2021, v 19:00 hodin, Malostranská beseda

Autorem konceptu je právě Orozovič, který se improvizaci věnuje více než patnáct let od chvíle, kdy se stal hráčem České improvizační ligy. Později začal zápasy sám organizovat a následně dal vzniknout formátu improshow a skupině Just!Impro, s níž již osmým rokem účinkuje ve Švandově divadle. Jako lektor pravidelně vede workshopy a semináře o improvizaci nejen pro herce, ale i ve firemních sférách. Má za sebou také filmové zkušenost jak před kamerou, tak i za kamerou jako produkční či asistent režie. Věnuje se také loutkovému divadlu.

Nikola OrozovičV roce 2016 vymyslel formát impro talkshow a začal jej od ledna 2017 pravidelně uskutečňovat pod názvem 321jedem! nejdříve v divadle Royal a později v Malostranské besedě. Mezi hosty se objevili například herečky Eva Holubová, Iva Janžurová, zpěvačka Eva Burešová, kouzelníci Ondřej Pšenička a Richard Nedvěd, kardiochirurg Petr Neužil, cestovatel Dan Přibáň nebo reportér Miroslav Karas. Naposled to byl v říjnu loňského roku psychiatr Cyril Höschl. 

„Vždy si pozvu nějakého zajímavého hosta, se kterým se já a mí kolegové z Just!Impro bavíme a z jeho odpovědí si bereme témata na naše improvizované scény. Poté pokládáme další otázku a hrajeme další scénu, a tak to je celé představení. Někdy také hosta lehce do improvizace zapojíme, nebo pokud třeba má co divákům předvést, tak zapojíme i jeho vlastní výstup,“ popisuje formát Orozovič.

Dalším hostem bude 20. září herec a muzikant Igor Orozovič, který byl úplně prvním hostem v roce 2017. „Jsem zvědav jak si s bráchou popovídáme a jaká bude naše spolupráce. Naposledy jsme spolu dělali hudení klip Hippokratova armáda, tak  si teď spolu užijeme trochu té zábavy.” řílá moderátor, kterého opět doplní členové improvizační skupiny Just!Impro. Tentokrát to bude Jana Pokorná a Lukáš Venclík. Na klavír je doprovodí Václav Tobrman.

321jedem!

  1. září 2021, 19:00, Malostranská beseda
    Moderátor: Nikola Orozovič
    Host: Igor Orozovič
    Dále účinkují: členové Just!Impro Jana Pokorná a Lukáš Venclík
    Hudební doprovod: Václav Tobrman 

Podobné příspěvky

VIII. ročník festivalu flašinetářů již tuto sobotu v Praze

Afri

Karel Gott zahájil výstavu Gott My Life

Šebík

Chodúr vyměnil filharmonii za slovenskou cimbálovku

Afri