Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Muzikály Naruby chystají velkou show

Zpěváci Josef Vágner (32), Jan Kopečný (33) a Petr Ryšavý (32) slaví s formací Muzikály Naruby nevídaný úspěch. Po beznadějně vyprodaných sálech po celé České republice a nadšených ovací fanoušků se chystají pokořit další zásadní milník. 2. listopadu 2024 vystoupí v pražském sálu O2 universum.

„Když jsme odehráli náš první koncert, nikdo z nás vlastně nepředpokládal, že bychom mohli s Muzikály Naruby pokračovat. Máme za sebou desítky odehraných vystoupení a po našem hlavním milníku, vyprodané pražské Lucerně, jsme přemýšleli o možném prostoru, kde uspořádáme další koncert. Atmosféra na koncertech je skvělá a moc si to pokaždé s fanoušky užíváme,“ svěřuje se se svými pocity Petr Ryšavý.

„Po Lucerně nás čeká zásadní životní vystoupení. To, že jsme se rozhodli uspořádat koncert v O2 Universum, není jen tak. Chceme tím poděkovat našim fanouškům, věříme, že to bude mejdan, na který se nezapomíná,“ doufá Josef Vágner a jeho kolegové jen souhlasně přikyvují.

„Během léta nás čeká několik koncertů, v listopadu pak dvakrát vystoupíme v Divadle Broadway. Ačkoli je koncert v O2 Universum až v příštím roce, už pomalu začínáme s jeho přípravami. Vyprodat tento sál není snadné, ale všichni věříme, že se nám to podaří,“ dodává jako poslední z tria Jan Kopečný.
Vstupenky jsou v prodeji již nyní v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Podobné příspěvky

„PRAGUE PRIDE“ se uskuteční již 13. srpna

Jaroslav Hauer

Májová koncertní nadílka

Aleš Fritscher

Na Parukářce se koná třetí ročník Žižkovského pivobraní

Aleš Fritscher