Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

„Noc s hvězdami” na zámku Zahrádky

plakát-noc s hvězdami

Už po 23. se rozezní zpěv a hudba v rámci benefičního koncertu „Noc s hvězdami” na zámku Zahrádky u České Lípy, jehož výtěžek je věnován na obnovu této vyhořelé památky. V loňském roce, kdy se musel koncert uskutečnit ve vnitřních prostorách místního kulturního sálu, kvůli počasí, doufají pořadatelé, že letos bude podnebí alespoň trochu normálnější a budou moci koncert uskutečnit v zámecké zahradě.

„Noc s hvězdami” na zámku Zahrádky

noc s hvězdamiJak prozradil pořadatel a zpěvák koncertu Martin France, letos se koncert bude konat nejenom pro tuto ohněm poničenou historickou památku, ale především po dlouhé a devastující koronavirové době na podporu české kultury, cestovního ruchu a především potkávání se spoluobčanů mezi sebou.

Bylo by fajn vidět zase lidi pospolu, bez roušek, s úsměvem na tváři a třeba i se sklenkou vína nebo půllitrem piva”, míní zpěvák.

Koncert proběhne v sobotu 7. srpna 2021 na zámku Zahrádky od 18:00 a vstupenky bude možné zakoupit buď přes Ticketlive nebo v den konání koncertu přímo na místě.

noc s hvězdamiA kdo, že se letošního ročníku zúčastní?  Například ostřílená zpěvačka Marcela Březinová, herečka a zpěvačka s ďáblem v těle Yvetta Blanarovičová, malá postavou, ale velká hlasem zpěvačka Magda Malá, zpěvák a skladatel Jarek Šimek, který v současné době boduje snad na všech českých svatbách s hitem Svatební, zpěvák, člen lídr hudební skupiny Angels a syn legendárního zpěváka Karla Černocha, Marek Černoch a již zmíněný zpěvák, producent a v poslední době opět i herec v bláznivé divadelní komedii „Jsem krásná?” Martin France ad.

noc s hvězdami Všichni účinkující se po dlouhé době těší na real setkání s diváky tváří v tvář a s oboustranným úsměvem na tvářích všech přítomných.

Martin France

www.martinfrance.cz, www.martinproduction.eu

Podobné příspěvky

Support Lesbiens na novém klipu spolupracovali s Ivou Pazderkovou

Afri

Mladí ladí dětem lákají na program s hvězdným jazzmanem Oranem Etkinem

Afri

Český zpěvák Karelll je první Čech na světovém festivalu MUSEXPO

Šebík