Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Pašije – Velikonoční příběh

Protože se blíží Velikonoce, rád bych Vás pozval na naše koncerty. Jsem moc rád, že se díky Ságl Production po čtyřech letech v Praze uskuteční dva koncerty Pašije – Velikonoční příběh. Těším se na Libuši Švormovou, Martinu Kociánovou, Ditu Hořínkovou i Andreje Beneše, se kterými Vás provedeme příběhem Ježíše Krista. Poprvé budeme prezentovat tyto dva velké koncerty s Libereckým symfonickým orchestrem a poprvé budeme pod vedením dirigentky Anny Novotné Peškové. Nebude chybět ani sbor Resonance pod vedením Miloslavy Pospíšilové. 

V Žilině u Kladna, v Klášterci n. Ohří a ve Slaném se uskuteční komorní Pašijové koncerty.

TyldaJak možná víte, na konci minulého roku vyšla vedle holandského překladu i audiokniha TYLDA. Protože je v nominacích na audioknihu roku, budu Vám vděčný, když ji podpoříte a pošlete hlas (a když tuto informaci pošlete i svým blízkým). Stačí do 15. 4. kliknout na link:

https://hlasovani.audiokniharoku.cz/2022/nominace/190

a po potvrzení přes Váš e-mail pošlete Tyldě hlas.

V těchto dnech před 30 lety vyšlo mé první album Dreams. K tomuto výročí jsme pro Vás připravili jeho remasterovanou verzi, která bude ke stažení na Supraphonline od 25. března na linku:

https://www.supraphonline.cz/album/739098-dreams-30th-anniversary-remastered-edition

Akce na březen a duben 2023

Richard Pachman31. 3. v 18:00 Žilina u Kladna, kostel Narození Panny Marie, Pašijový koncert, RP + Dita Hořínková, host Jakub Vostřák. 

1. 4. Klášterec nad Ohří, Hřbitovní kostel Panny Marie Utěšitelky, Pašijový koncert, RP + Dita Hořínková

2. 4. v 19:30 Praha 1 – kostel sv. Šimona a Judy, ul. U MilosrdnýchPašije – Velikonoční příběh – RP, Libuše Švormová, Martina Kociánová, Dita Hořínková, Andrej Beneš, Liberecký symfonický orchestr – dirigentka Anna Novotná Pešková, sbor Resonance – sbormistryně Miloslava Pospíšilová, vstupenky: Tickemaster

3. 4. v 19:30 Praha 1 – kostel sv. Šimona a Judy, ul. U MilosrdnýchPašije – Velikonoční příběh – RP, Libuše Švormová, Martina Kociánová, Dita Hořínková, Andrej Beneš, Liberecký symfonický orchestr – dirigentka Anna Novotná Pešková, sbor Resonance – sbormistryně Miloslava Pospíšilová, vstupenky: Tickemaster

9. 4. v 18:00 hod., Slaný, Husův dům, Vepřkova 1037, Pašijový koncert, RP + Dita Hořínková

Těším se, že se setkáme na některé z chystaných akcí.

Richard Pachman

Podobné příspěvky

Dan Bárta a Illustratosphere vydávají v reedici svá první dvě alba

Afri

Koncert pro budoucnost připomene 10 let od úmrtí Václava Havla

Afri

Skupina Wohnout představuje Umění ve svém pojetí

Afri