Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Post-rocková kapela The New Horizons přiletí o víkendu do tří evropských metropolí

Pražská post-rocková kapela The New Horizons přiletí o víkendu do tří evropských metropolí. Společně s lokálními kapelami rozpálí letní Vídeň, Budapešť a Bratislavu přílivovou vlnou post-rocku a post-metalu.

The New Horizons vydali nedávno singl Moon a video k tracku Apollo, který se retrospektivně ohlíží za cestou člověka na Měsíc a poznáním, že nemusíme být ve vesmíru sami.

Letní mini tour kapely je prvním letem post-rockové sondy z Česka do blízkých galaxií. Ve Vídni v pátek 14. 7. 2023 The New Horizons podpoří experimentální metalová kapela YXOU a kapela Mossadeq v klubu Replugged.

V sobotu pak v Budapešti TNH očarují společně s černokněžnickým zvukem maďarského post-metalu kapely Hegy klub Központ. Mini tour ukončí The New Horizons v neděli, kdy přistanou na palubě lodi Pink Whale na břehu Bratislavy. Tam u slovenských bratrů s pomocí experimentálních rockerů Personal Spaces ukončí post-rockový let a natankují palivo na návrat do Prahy.

David Mitrenga

The New Horizons

Post-rocková kapela z Prahy, města, které zabilo Pluto jako planetu. The New Horizons kombinují zádumčivé pasáže z temného vesmíru s optimismem a krásou vesmírných mlhovin. TNH tvoří: Viktor Kalivoda (piano a synthy), Odair Faleco (kytara), Anna Pavlů (housle), Lukáš Rešl (baskytara) a bubeník David Mitrenga.

Podobné příspěvky

6. ročník festivalu Věčná naděje začíná

Afri

Sopranistka Zuzana Marková vystoupí jako Gilda v Římě ve Verdiho opeře Rigoletto

Afri

VIII. ročník festivalu flašinetářů již tuto sobotu v Praze

Afri