Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Richard Pachman s Ditou Hořínkovou zvou na adventní koncerty

Richard PachmanMilí přátelé, rád bych Vám na sklonku tohoto roku napsal několik řádek. Protože píšu tyto řádky na nemocničním lůžku, věřte mi, jak moc jsou pro mne emotivní a upřímné: Přeji nám všem, abychom se ve zdraví setkávali, abychom si společně mohli zazpívat (nejen) na adventních koncertech a věřte, že světlo naděje září pro všechny z nás, i když ho někdy vnímáme jen z dálky.

Vězte, že každý koncert bude jiný a plný překvapení i pro případ možné indispozice některého z účinkujících! 

Jedno motto praví, že pokud chceme Pána Boha rozesmát, máme si něco naplánovat. Ano, tato doba nás učí přijímat změny mnohem markantněji, než tomu bylo doposud. Nicméně právě o plánech do konce roku bych Vás chtěl informovat.   

Richard Pachman s Ditou Hořínkovou zvou na adventní koncerty

Po nerealizovaném loňském adventním turné věřím, že se s Ditou Hořínkovou s Vámi letos sejdeme na těchto adventních koncertech:

Úterý 14. prosince v 19:00
Richard Pachman + Dita Hořínková / Adventní koncert,  Komorní sbor M. J. ze Stříbra
Praha – Chrám svatého Mikuláše
Richard Pachman: Adventní koncert
Olomouc / Husův sbor

Jako každým rokem bude výtěžek z koncertů předán Dětskému centru Chocerady (dříve Dětský domov Strančice). Vstupenky budou k dostání i před koncerty. Děkujeme všem pořadatelům a SPEA Olomouc za podporu. Moc se na Vás s Ditou těšíme!

K 25. výročí vydání alba Scarabeus, na kterém hostuje i paní Eva Pilarová, právě vyšla jeho remasterovaná reedice s bonusovou písní. V limitované edici vyšlo i jako dvojalbum společně s mým (naším) posledním albem Světlo naděje. 

Poslední kusy limitované edice „obraz + kniha Ztracen v Egyptě + CD Světlo naděje” spolu s knihami, album Scarabeus i další CD a knihy budou k dostání na adventních koncertech (lze na nich platit pouze v hotovosti).

 

Pokud byste chtěli někomu udělat radost k Vánocům a nedostanete se na naše koncerty, CD Scarabeus, Světlo naděje, knihu Ztracen v Egyptě i další tituly si můžete objednat na www.richardpachman.cz v sekci Obchod. Odesíláme od 9. do 15.12. Zásilkovnou, aby do Vánoc přišly, objednávky a platby vyřizujeme již ode dneška, každý od nás dostanete zdarma dárek pod stromeček. Platí vánoční akce, kdy při 2 a více objednaných titulech neplatíte balné, ani poštovné:

https://www.richardpachman.cz/obchod

Milí přátelé, děkuji za Vaši přízeň a podporu mých projektů.

S díky a s láskou  

Richard Pachman společně s Ditou Hořínkovou 

www.richardpachman.cz              www.pachman.cz       

Podobné příspěvky

Kyklop konečně odtajnil svou skupinu KYKLOPS!

Afri

Čtyřnásobný držitel hudební ceny Grammy Keb’ Mo’ zahraje v Praze

Jaroslav Hauer

Ivana Korolová pustila do světa další videoklip

Jaroslav Hauer