Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

THE JEREMY WINSTON CHORALE MÍŘÍ DO PRAHY A ZAHÁJÍ ZDE SVÉ TURNÉ

Jeremy_Winston

Jeden z nejznámějších gospelových sborů na světě, který je držitelem prestižního ocenění a vystupoval v Bílém domě, The Jeremy Winston Chorale zahájí své evropské turné koncertem v obchodním centru Westfield Chodov, a to 15. listopadu v 18 hodin. Do České republiky se sbor vydá ve složení: dirigent Jeremy Scott Winston a sólisté Candace Potts, LaVonte Heard a William Ramsey. V jejich podání zazní známé skladby z filmu The Blues Brothers. Energický pěvecký soubor doprovodí český The Loop Jazz Orchestra a koncert doplní tematická taneční show.

ZPÍVALI PRO PREZIDENTA USA, LETOS ZAZPÍVAJÍ VE WESTFIELD CHODOV

William RamseyKoncert s názvem „The Blues Brothers“ ve Westfield Chodov odstartuje 15. listopadu v 18 hodin před prodejnou Peek & Cloppenburg. Zazní známé skladby jako Gimme Some Lovin’ nebo Who’s Making Love z komediální filmu The Blues Brothers režiséra Johna Landise. Chybět ale nebudou ani vánoční písně. Do Westfield Chodov se sbor vydá ve složení: dirigent Jeremy Scott Winston a sólisté Candace Potts, LaVonte Heard a William Ramsey. Energický pěvecký soubor doprovodí český The Loop Jazz Orchestra a desítka nápaditých tanečníků s několika originálními choreografiemi. Funky, old school, jazz a twist nikoho v klidu nenechá. Sbor tu tímto koncertem oficiálně zahájí své evropské turné pro rok 2023.

Světoznámý sbor byl založen v roce 2012 a téhož roku vyhrál v kategorii gospel prestižní a největší světovou soutěž ve sborovém zpěvu The World Choir Games v americkém Cincinnati.  Od vítězství se tak uznávaný The Jeremy Winston Chorale objevil v mnoha mimořádných představeních a nesmazatelně se zapsal do hudební komunity. Když si v prosinci 2012 americký prezident Barack Obama a jeho manželka Michelle objednali v Bílém domě vystoupení The Jeremy Winston Chorale, přišel nevídaný úspěch. Do pracoviště prezidenta Spojených států amerických pak soubor zavítal ještě několikrát. Dirigent a umělecký šéf sboru Jeremy Scott Winston je rodák z Philadelphie, vyhledávaný pedagog a držitel medaile Johna F. Kennedyho. 
  

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je přední globální developer a provozovatel vlajkových nákupních destinací s portfoliem v hodnotě 55 mld. EUR (k 30. červnu 2022), z čehož 87 % tvoří maloobchod, 6 % kancelářské prostory, 5 % konferenční a výstavní prostory a 2 % služby.

Skupina URW v současné době vlastní a provozuje 82 obchodních center včetně 53 vlajkových center v nejdynamičtějších městech Evropy a USA. Skupina Unibail-Rodamco-Westfield působí na dvou kontinentech a ve 12 zemích světa. Poskytuje jedinečnou platformu pro maloobchodníky a značky a svým zákazníkům nabízí výjimečné a neustále nové zážitky.

Díky podpoře 2 700 profesionálů a jedinečné úspěšné historii a know-how má skupina Unibail-Rodamco-Westfield ideální postavení ke generování nadprůměrné hodnoty a k rozvoji špičkových projektů.

Skupina Unibail-Rodamco-Westfield na sebe upozornila programem Better Places 2030, jehož ambicí je vytvářet lepší místa, která berou ohled na nejpřísnější ekologické standardy a přispívají k rozvoji lepších měst.

Akcie skupiny Unibail-Rodamco-Westfield jsou kotovány na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW) se sekundární kotací v Austrálii prostřednictvím nástroje Chess Depositary Interests (CDI). Skupina má rating BBB+ od společnosti Standard & Poor’s a Baa2 od společnosti Moody’s.

TEREZA PROKOPOVÁ

Další informace získáte na adrese www.urw.com.

Navštivte naši knihovnu médií na adrese www.mediacentre.urw.com.

Podobné příspěvky

MARTINA BALOGOVÁ POKŘTÍ NOVÉ CD SE SYMBOLICKÝM NÁZVEM „COMEBACK“

Afri

Houslový virtuóz Ara Malikian vystoupí poprvé v Praze

Redaktor J.Hampl

Zpěvák Gonçalo Salgueiro představí v Praze portugalské fado – melancholickou hudbu jihu

Afri