Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

UDG s Pekařem vystoupí příští středu v Lucerna Music Baru

UPG

V březnu a dubnu vyrazí kapela UDG napříč Českou republikou na klubové turné, tentokrát s názvem Přístav 2023. Jednou ze zastávek bude i pražský Lucerna Music Bar, kde kapela vystoupí ve středu 29. března ve 20 hodin. Fanoušci se mohou těšit na speciálního hosta turné, konkrétně na populárního zpěváka Pekaře s kapelou, který má na svém kontě již tři alba a řadu známých a chytlavých singlů. UDG lákají na více než dvouhodinový koncertní set, v němž zazní písně ze všech alb z více než dvacetileté kariéry této legendární ústecké rockové party.

UDG s Pekařem vystoupí v Lucerna Music Baru

PEKARV Lucerna Music Baru budou ke slyšení singly jako Parfémy, Plachty, Ještě jednou i největší hity skupiny UDG pojmenované Kurtizána či Motýly. A jestli tady existuje Bůh a vesmír je nekonečný všem přítomným určitě představí sám Pekař.

Turné Přístav 2023 bude pokračovat i v dubnu, konkrétně se fanoušci mohou ještě těšit na koncerty 13. dubna v Brně, 14. dubna ve Svitavách, o den později 15. dubna v Plzni, 21. dubna v Čáslavi a poslední vystoupení v rámci turné odehrají 22. dubna v Jihlavě.

 

Konečně se vracíme na místo činu. Před třemi roky, když jsme hráli v Peci pod Sněžkou byl už koviďák ve vzduchu a my vtipkovali, že nakonec ještě budou zakázaný koncerty, a že si třeba už nezahrajeme. To, že se to za pár dní stalo realitou už taková sranda nebyla. Čas běžel a kocovina zmizela stejně jako koviďák,  a tak se těšíme zpátky do všech klubů, kde s vámi opět uvidíme, komentuje natěšený na turné Petr Vrzák, zpěvák UDG.

 UDG – Přístav 2023

Vstupenky k prodeji zde:

https://xticket.cz/koncert-festival/993-udg-pristav-tour-2023-lucerna-music-bar—praha

Kateřina Hlavinková 

Podobné příspěvky

Hudební divadlo Karlín předvedlo kostýmy k muzikálu Legenda jménem Holmes

Jaroslav Hauer

Josef Fečo je nejžádanější kontrabasista v republice

Afri

ZAHRADU WERICHOVY VILY ROZEZNÍ KLASIKA

Afri