Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Z Ukrajiny přijede do Prahy skupina Stoned Jesus

Acid Row, foto by Tereza Kopelentová small size

V pondělí 22. srpna vystoupí před holešovickým Cross Clubem ukrajinská rocková skupina Stoned Jesus. Trio muzikantů tento týden vydalo nový singl z připravovaného šestého alba, Praha bude jedním z prvních míst, kde novinky zazní živě. Koncertní večer otevřou domácí Acid Row.

“V Praze zahrajeme několik nových songů, deska vyjde ale až začátkem příštího roku. Con se od prvního singlu Porcelain velmi liší, ale posluchače vtáhne stejným způsobem,” říká Igor Sidorenko, frontman skupiny.

V posledních měsících probíhající invaze vojsk Ruské federace na území Ukrajiny se členové Stoned Jesus věnují kromě práce na nových skladbách také tvorbě videoblogu Ukrainsplaining. V něm rozebírají relevanci informací a zdrojů některých online šířených zpráv o rusko-ukrajinském konfliktu.

Když Rusko vtrhlo na Ukrajinu, byly sítě Stoned Jesus jedním mnoha zdrojů o tamní situaci, které jsem intenzivně sledoval. Stav se stále nelepší, ale jsem moc rád, že je vůbec možné tuhle pro žánr zásadní kapelu přivítat v České republice,” říká pořadatel Martin Katalánec z Cassiopea Promotions.

Zahraničním hostům předskočí čeští Acid Row. Česká rocková formace vydala začátkem tohoto roku své druhé album s názvem Afterglow. S ním vyrazila na jaře na turné po českých klubech i scénách v Německu a Rakousku.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení na síti GoOut.

Ricardo Delfino

FB event – https://fb.me/e/2IotRm7Gn

GoOut předprodej – https://goout.net/cs/stoned-jesus+acid-row/szlylau/

Youtube Stoned Jesus – https://youtu.be/XSi7q3NwEjQ

Youtube Stoned Jesus – Porcelain – https://youtu.be/ddY5h3YNryM

Youtube Acid Row – Get Life – https://youtu.be/r_JxIphNA8c

Podobné příspěvky

Svěcený držel v ruce Národní poklad

Jaroslav Hauer

Globus se rozhodl finančně podpořit české zpěváky a hudební skupiny

Afri

SCHODIŠTĚ (ex-Nahoru po schodišti dolů band) vydává fotoklip PF 2022

Afri