Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

I.M.T. Smile se vracejí do Prahy

I.M.T. Smile

Ve středu zahrají svoje hity v žižkovském areálu Beer Garden. Na podzim vyprodali Forum Karlín a nyní se do Prahy vracejí znovu. V současnosti na Slovensku jedna z nejpopulárnějších skupin I.M.T. Smile odehraje ve středu 22. července speciální letní koncert v nově otevřeném žižkovském areálu Beer Garden.

Aktuální singl IMT Smile „Navždy“

https://youtu.be/wT42wR9kVvw

„Hodně se těšíme. Pro zdejší publikum připravujeme program, který osloví i ty, kteří nás naživo ještě neviděli. Řekl bych, že to bude takový mezinárodní program,“ říká frontman kapely Ivan Tásler. Naráží přitom na to, že kapela zcela výjimečně zařadí do repertoáru jeho hity, která napsal pro jiné interprety, a právě které čeští posluchači velmi dobře znají. Jsou mezi nimi i písničky Baroko, Nahý nebo Srdce jako kníže Rohan, které složil pro Richarda Müllera.

I.M.T. Smile se za dobu jejich fungování podařilo něco, co zatím jiné slovenské kapely nedokázaly. Přestože příliš nechodí do médií, vyprodali třikrát za sebou bratislavskou Incheba Arénu a dvakrát po sobě košickou Steel Arénu. Společně s orchestrem Lúčnica pak naplnili třikrát po strop největší slovenskou hokejovou arénu, stadion Ondreje Nepelu. A od loňska se přední slovenská kapela IMT Smile rozhodla, že zaútočí také na české posluchače. Celý rok pravidelně koncertovala v Česku a na podzim vyprodala Forum Karlín.
IMT Smile si od vzniku v roce 1992 vydobyli nálepku jedné z nejúspěšnějších slovenských kapel. Pravidelně se umisťují na předních místech v různých hudebních žebříčcích. Formace získala název podle prvních písmen bratrů Ivana a Mira Táslerových.
IMT Smile.

Roman Helcl
press promotion

BrainZone, s.r.o.
email: roman.helcl@brainzone.cz
web: www.brainzone.cz

Podobné příspěvky

Daniel Espinosa včera v pražském metru točil Dítě

Afri

Aleše Brichtu uchvátili Two Weeks In Nashville

Šebík

Speciální koncertní projekt Bittová, Dusilová, Načeva Spolu Naposledy od 15. listopadu 2021

Afri