Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kino

Cinema City zve filmové příznivce do svých multiplexů

CINEMACITY

Kina se v polovině června 2021 po dlouhém čekání opět otevřela. Filmoví fanoušci, ale i příležitostní diváci tak opět mohou usednout do pohodlných sedaček se svým oblíbeným občerstvením a zhlédnout film na velkém plátně, které je pro filmový zážitek nenahraditelné. Z aktuální nabídky filmů si zajisté vybere každý – malí i velcí, příznivci tuzemských filmů či světových trháků. Diváci si mohou vybrat i mezi svými oblíbenými formáty jako je IMAX, 4DX či VIP.

Cinema City zve filmové příznivce do svých multiplexů

KINOKvůli pandemii bylo odsunuto mnoho filmových novinek, na které se těšilo nespočet fanoušků po celém světě. Nyní se však vracejí, a i vy je konečně můžete vidět ve svém kině. Začátkem července vtrhla do kina několikrát odložená marvelovka Black Widow v hlavní roli se Scarlett Johansson, která vycvičenou bojovnici a tajnou agentku ztvárnila již v minulosti. V aktuální filmové nabídce je nyní například horor Úniková hra: Turnaj šampió, akční komedie Zabijákova žena & bodyguard, pro rodiny s dětmi pak animák Raya a drak nebo Croodsovi: Nový věk.

GumpDruhý prázdninový měsíc odstartuje další komiksová pecka, tentokrát ze světa DC Sebevražedný oddíl. Na své si přijdou i milovníci hororů, do kin totiž dorazí hned tři, a to Candyman, Temný dům a Smrt ve tmě 2. Akční komedie pro videoherní nadšence s názvem Free guy s Ryanem Reynoldsem nebo životopisný film o nezapomenutelné zpěvačce Arethě Franklin s názvem Respect. Na své si přijdou i ti nejmenší, čekají je oblíbení staří známí jako Králíček Petr bere do zaječích nebo Tlapková patrola ve filmu.

Velké zastoupení na filmových premiérách mají i české filmy. Nyní vstupuje do kin film Jana Prušinovského (Kobry a užovky, Okresní přebor) s názvem Chyby. Snímek, který se u srdce dotkne nejednoho pejskaře Gump – pes, který naučil lidi žít a komedie podle knižní předlohy od velmi oblíbeného spisovatele a režiséra Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Od srpna bude k vidění film o jednom z nejznámějších českých sportovců, Zátopek, jehož ztvárnil Václav Neužil, Deníček moderního fotra podle stejnojmenné knihy a režijní debut Michala Suchánka
s hvězdným obsazením Večírek.

Cinema City bude promítat filmy v klasických formátech 2D, 3D, ale i ve svých speciálních formátech, kterým je 4DX, IMAX a samozřejmě VIP Chodov. Více informací na www.cinemacity.cz

Denisa Šandová
PR Consultant

www.presscode.cz

Podobné příspěvky

V září se do kin chystá Dezertér s Jiřím Macháčkem

Jaroslav Hauer

Ve čtvrtek začnou 26. Dny evropského filmu, zahájí je snímek Edmond

Afri

Dny evropského filmu startují už za necelý měsíc, nabídnou 49 snímků

Jaroslav Hauer