Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kino

Vrabčáka Ríšu čeká další dobrodružství

Zábavný animák pro celou rodinu v podobě velkolepého ptačího dobrodružství je zpět! Malý vrabčák Richard stále žije se svou rodinkou čápů, která ho vychovala. Tak jako každý rok se chystají přezimovat u Velkého jezera v severní Africe, a Richard se těší, že letos poprvé povede celé čapí hejno právě on. Jenže rada starších mu to nedovolí, což odvážného vrabčáka rozzlobí a rozhodne se letět na vlastní pěst. Jak to všechno dopadne a jaké dobrodružství Richard zažije se dozvíte od 24. srpna v kinech.

Letíme 2 se chystá do kin

Animovaná pohádka pro děti i dospělé vtrhne do českých kin ke konci prázdnin. V pokračování tohoto snímku potká vrabčák Ríša v dalekém pouštním městě vrabčici Samii a její kamarády, které drží v zajetí chamtivý páv Zamano. Jediný způsob, jak je může zachránit, je vyřešit hádanku a najít Velký Klenot, který již Zamano a jeho služebníci velmi dlouho hledají. Pohádka je dabovaná. V českém znění se můžete těšit na Josefa Feča, Elizavetu Maximovou, Jana Zenáhlíkovou, Lukáše Hlavicu, Romána Štabrňáka, Martina Zahálku, Bohdana Tůmu, Sabinu Laurinovou, Štěpánku Fingerhurtovou, Davida Gránského a další.

Trailer zde: https://www.youtube.com/watch?v=CT_X8AFT5UM

Malý vrabčák Richard stále žije se svou rodinkou čápů, která ho vychovala. Tak jako každý rok se chystají přezimovat u Velkého jezera v severní Africe, a Richard se těší, že letos poprvé povede celé čapí hejno právě on. Jenže rada starších mu to nedovolí, což odvážného vrabčáka rozzlobí a rozhodne se letět na vlastní pěst. Dostane se do dalekého pouštního města, kde potká vrabčici Samii a její kamarády, které drží v zajetí chamtivý páv Zamano. Jediný způsob, jak je může zachránit, je vyřešit hádanku a najít Velký Klenot, který již Zamano a jeho služebníci velmi dlouho hledají.

Kateřina Hlavinková

Podobné příspěvky

Cinema City zve filmové příznivce do svých multiplexů

Aleš Fritscher

Daniel Craig opět září v kinech ve filmu Spectre

Aleš Fritscher

La Película aneb Festival španělských filmů

Aleš Fritscher