Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura v Praze

Adventní koncerty Petry Černocké s dcerou v Malostranské besedě

Každoroční tradici adventních koncertů si zpěvačka Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou (alias Divou Baarou) opět splní.

Koncertní šňůru odstartují již 28. listopadu v Praze, a to Malostranské besedě. Zpěvačky doprovodí soul jazzová skupina, se kterou běžně vystupuje Petřina dcera Baara. Svou podstatou rodinný vánoční koncert se pro velkou oblibu fanoušků uskuteční v Malostranské besedě už třetí rok po sobě.

Posluchači si na něm užijí Petru Černockou v doprovodu jejího manžela kytaristy Jiřího Pracného, ale i jazzovou verzi titulní písně Saxana, jak ji neznají. Zatímco dcera Baara na koncert připravila i ochutnávku několika písni z připravované desky Pod kůží, která vyjde na jaře příštího roku.

Legendární Saxana svůj hudební gen předala nejen dceři. Což na koncertě předvede i vnučka Olivie Coco. Tu si publikum poslechne ve společné vánoční písni. Mladá slečna, kterou média měla svého času za nejroztomilejší dítě českého showbussinessu, se věnuje se dabingu, za který byla v loňském roce nominovaná na dětskou dabingovou cenu roku. Zpěvačky spojuje nejen nejen rodinné pouto, ale i barva hlasu a smysl pro humor. Přijďte se naladit na závěr roku a oslavit na koncertě i dvojité narozeniny zpěvaček, hereček a písničkářek v jednom rodinném balení.

Petra Černocká je zpěvačka a herečka, sestra diskžokeje Pavla Černockého a sestřenice Vlastimila Brodského. Jejím manželem je její jevištní partner, hudebník a kytarista Jiří Pracný. Její dcera Barbora Vaculíková je také zpěvačkou působící ve skupině Yellov Sisters . Její vnučka se jmenuje Olivie Coco Rafajová, je členkou Dismanova souboru, věnuje se dabingu a studuje hudební gymnázium.

Předprodej na koncert najdete na Ticketstreamu. https://www.ticketstream.cz/akce/vanocni-koncert-diva-baara-a-petra-cernocka-166963

Jaromír Hampl                     Foto a Zdroj: Helena Váňová Production

Podobné příspěvky

Na Výstaviště Praha v Holešovicích se vrátil 28. ročník mezinárodního knižního veletrhu a festivalu Svět knihy Praha

Redakce

Kouzelná atmosféra světel se vrací do Žlutých lázní

Redakce

Půlpunkoví Špuntkvaně pokřtí v Malostranské besedě svou debutovou desku.

Redakce