Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura v Praze

Střelecký ostrov přivítá druhý ročník Spring Music & Arts Festivalu  

Festival-Spring Music and Arts Festival je přehlídkou muziky a umění

Sobota 22. dubna bude na pražském Střeleckém ostrově patřit hudbě a umění. Uskuteční se tu druhý ročník Spring Music & Arts Festivalu, který i letos pořádají studenti Anglo-americké vysoké školy. Akce, které se zúčastní široká škála českých i zahraničních umělců odstartuje třicet minut po poledni a potrvá až do večerních hodin.  

Střelecký ostrov se stane centrem hudby a umění

FesNávštěvníci se mohou těšit na pestrou paletu stylů od popu až po tóny indické klasické hudby. Kromě samotných studentů a absolventů Anglo-americké vysoké školy, z nichž vystoupí například zpěvačka Genevieve nebo DJ Feenicks, se v rámci festivalu představí také duo Malcom & Andres. Vrcholem programu bude vystoupení české kapely The Bugles, která zahraje notoricky známé skladby legendární kapely The Beatles.

Jak známo, skupina Beatles dnes už na rozdíl od jiných kapel neexistuje. Díky nám však mají její čeští příznivci stále jedinečnou možnost poslechnout si všechny její písně naživo,“ láká návštěvníky kapela The Bugles s tím, že posluchači se během jejího vystoupení dozví o Beatles spoustu dalších zajímavostí.

Hudební program doplní vystoupení taneční skupiny AAU Dance Club. Účastníci festivalu se budou moci aktivně zapojit do plánované ukázky klubu jógy, sportovních soutěží nebo kreativního workshopu pod vedením Doroty Čičatkové, s jejíž pomocí si budou moci vyrobit vlastní upcyklované oblečení. Po celý den pak budou mít možnost zhlédnout venkovní uměleckou výstavu či získat cenné informace o Anglo-americké vysoké škole.

Vstup je zdarma.

Karel Smetana
Media:list s.r.o.

Podobné příspěvky

Queen přijeli ohromit Prahu. Podařilo se jim to?

Aleš Fritscher

Zemlinského kvarteto v sérii 4plus s flétnistou Kasparem Zehnederem

Aleš Fritscher

Sergei Polunin tančí v exkluzivním hudebním klipu k hitu Depeche Mode

Jaroslav Hauer