Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

LA GIOIA, pop operní trio, slaví 10 let a chystá velký koncert na Žofíně

Pop operní trio LA GIOIA působí na hudební scéně již 10 let a k této příležitosti připravuje NAROZENINOVÝ GALAKONCERT v Praze, v pondělí 18. března 2019 v Paláci Žofín. Na koncertě vystoupí přední osobnosti české a slovenské pop music, které jsou zároveň kmotry již vydaných CD La Gioia.

V podání tria uslyšíte světové hity různých žánrů, kterými jsou například Nessun Dorma, Adagio, Somewhere, My Way, Winner Takes It All, Radio GaGa, a také výběr z českých hitů – Pár přátel stačí mít, Sanitka a „Fontána pre Zuzanu“, kterou La Gioia zazpívá společně s kmotrem Vašo Patejdlem. Těšit se můžete i na song The Prayer v podání se slovenskou divou Sisou Sklovskou. Svůj temperament předvede nejslavnější cikánská kapela na světě Cigánski Diabli, v zahraničí známá jako Gipsy Devils. Hudební doprovod celého koncertu zajistí Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviče a Simple Lounge Quartet.

K 10. výročí na hudební scéně a k významnému 100. výročí od vzniku Československa, La Gioia vydává nové CD  “LA GIOIA – BEST OF ČESKOSLOVENSKÉ”. CD obsahuje 20 písní z celé hudební éry pop operního tria. Mezi nejznámějšími melodiemi je také píseň mistra Karla Gotta „Pábitelé“. Karel Gott byl kmotrem prvního CD „La Gioia“ a jeho účast je též na galakoncertě přislíbena. Těšit se můžete také na zpěváka a skladatele Michala Davida.

La Gioia znamená v italštině radost a právě s radostí, hispánským temperamentem a italskou vášní Vám tito zpěváci nabízí nevšední a jedinečný hudební zážitek.

Podobné příspěvky

Opravdu jsme schopni porozumět povaze a úmyslům někoho, koho sotva známe?  

Afri

V pražské botanické zahradě probíhá exhibice afrických kamenných soch

Afri

WONDERLAND HALLOWEEN v paláci Lucerně, návštěvníci se stanou součástí příběhu.

Jaroslav Hauer