Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Literatura

Osmdesátky pod pokličkou

Mladý Pína nastoupí po vyučení na prestižní hotelovou školu a stejně jako se odvíjí příběh jeho studií a následné kariéry, odvíjí se i zběsilá éra pokřivených osmdesátých let v􀀄tehdejším Československu. Jak se mladý číšník popere s psanými i nepsanými pravidly socialistické společnosti a jak se protluče životem, jenž mu do cesty přihraje nejednu slavnou osobnost a spoustu milostných románků?

80Tato kniha je volným částečně biografickým pokračováním úspěšné prvotiny Josefa Kádi Kadeřábka Sedmdesátky aneb Hotel ve víru doby.

Křest se uskuteční dnes, tj.ve středu 17. května 2023 od 17:30 hodin v kavárně Academia, Václavské náměstí 34, Praha1

Motocyklový nadšenec, organizátor motocyklových akcí a motorkářských srazů, též charitativních akcí pomáhajících nemocným se svalovou dystrofií, autor mnoha motocyklových průvodců.

MDA RIDE podporuje nejen spolek PARENT PROJECT z. s., ale také Českou asociaci muskulárních dystrofiků.

KADAMDA RIDE z. s. je nezisková organizace, která šíří osvětu o svalové dystrofii a každý rok pořádá největší motocyklovou charitativní akci v ČR – MDA RIDE. MDA RIDE je jediným takovým projektem v Evropské unii a spolu se švýcarským Love Ride druhým na evropském kontinentu.

Jedeme v tom s vámi! 

MDA RIDE má za sebou skvělé výsledky, ale také spoustu práce a další akce je naplánována na 10.6.2023 – Václavské náměstí – “Muzejní oáza”. 

www.mdaride.cz

 

 

 

Podobné příspěvky

Slow fashion: Krok za krokem k udržitelnému šatníku

Afri

Tchyně je název nového románu Sally Hepworthové

Afri

Cukrářka Petra Stahlová vydala unikátní kuchařku Moderní veganské dezerty

Afri