Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Literatura

Prožívejte s Regáči jejich příběhy…

regaci

Příběhy tří chlapců a jedné dívky, kteří jsou dětmi rodičů pracujících ve složkách integrovaného záchranného systému, se dostávají do různých krizových situací a díky svému důvtipu i odvaze jim čelí a dávají tak návod čtenářům, jak je zvládat i ve skutečném životě. Skupina hlavních hrdinů se poprvé potká na letním táboře. Robert, Erik, Gábina a Adam budou zpočátku znuděni programem, protože na táboře nejsou povoleny počítače ani mobily, když ale dojde k zatopení tábora a dva z nich se dostanou do velmi nebezpečné situace, zrodí se mezi nimi pevné přátelství.

regaci-knihaProžívejte s Regáči jejich příběhy a najdete v nich spoustu zábavy i poučení.

Děkujeme všem partnerům, hasičům, záchranářům,  policistům a vojákům, za pomoc a inspiraci při realizaci našeho projektu REGÁČI.

Výtěžek z prodeje bude věnován na edukační činnost Dětského spolku Regáči a na pomoc hasičům, záchranářům, policistům a novodobým válečným veteránům, kteří utrpěli nějaký úraz nebo vážnou nemoc.

Kniha je k dostání i síti knihkupectví Kanzelsberger a v jejich e-shopu

 

Nadační fond REGI Base I.

Poskytování komplexní péče novodobým válečným veteránům, zraněným hasičům a policistům. Dále zajišťovat celkovou rehabilitační péči, zahrnující kromě zdravotní a psychosociální podpory i společenské, kulturní, sportovní, vzdělávací akce s důrazem na zprostředkování informací z oblasti novodobých válečných veteránů laické i odborné veřejnosti

V neposlední řadě hledá fond cesty, jak téma pomoci „těm, kteří za nás sloužili“ dostat do širšího povědomí veřejnosti i přednáškami a nejrůznějšími většími či menšími propagačními akcemi: „Protože často pomáhá nejen samotná pomoc, ale i upozornění na potřebu této pomoci,“ jak dodává předseda správní rady Hynek Čech.

red.

 

Podobné příspěvky

Tatra kolem světa

Afri

Literární soutěž Cena Maxe Broda

Šebík

Nejvýznamnější a rozhodující střetnutí německých a sovětských vojsk na východní frontě

Afri