Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Lucie Bílá rozplakala sebe i O2 arénu.

DSC06477.JPGu.JPGuOmluva za neuskutečněné koncerty v prosinci, vyznání lásky všem fanouškům, podepsané fotky, CD se singlem Hana a půl miliónu korun z prodeje vlastnoručně vytvořených výrobků na pořízení bezbariérového vozidla pro přepravu nemocných s Alzheimerovou chorobou. To vše nám nabídla Zlatá slavice spolu s mnoha písněmi jako dodatečnou oslavu svých padesátin v pražské O2 aréně.
První koncert ve 14 hodin a druhý ve 20 hod, nám nabídly opravdu velkolepou show.
Obě vystoupení, odpolední i večerní, trvala více než dvě a půl hodiny, a nabídla návštěvníkům průřez repertoárem zpěvačky, která se ladně vnořila do líbivého popu, přes rock do muzikálových melodií, i do náročných skladeb se DSC06277.JPGusymfonickým orchestrem. Zpěvačku doprovázela skupina Petra Maláska, skupina Arakain s kterou Lucie i nadále vystupuje a závěr koncertu patřil symfonickému orchestru.
Hity jako “Láska je láska” střídaly písně z alba Hana, tak melodie z posledních let a drsná muzika se skupinou Arakain.
Vysočanská aréna společně se zpěvačkou slzela z písně Leonarda Cohena (Hallelujah) a znejvětšího hitu Mariky Gombitové Vyznanie. Mráz po zádech běhal při poslechu písně Ave Maria, které dominovala nádherná červená róba zpěvačky.
DSC06088.JPGuDSC06147.JPGuNejen krásné róby, ale i taneční sbor a malíř světlem Alex Dowis doplnili vydařenou koncertní show.

Podobné příspěvky

Z ruských gulagů až do amerického podsvětí vás dostane nový komiks Čertův rypák/Tulipánek

Afri

Deníček moderního fotra

Afri

Muzikálová show WE WILL ROCK YOU má nové termíny!

Jaroslav Hauer