Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Marika Gombitová hlásí vyprodanou O2 arénu

Nejen poslední dny, ale doslova poslední lístky zbývají na pražský koncert slovenské hudební legendy Mariky Gombitové. Ta již za několik dní vystoupí se svými největšími hity ve vysočanské O2 aréně a její fanoušci se mohou těšit hned na dva koncerty, přičemž první je již zcela zaplněný.  

Na druhý koncert zbývají poslední lístky 

Nekorunovaná královna slovenské popmusic Marika Gombitová míří do Prahy. Přesně za týden 16. ledna vystoupí se svými největšími hity před zaplněnou O2 arénou. A její fanoušci se mohou těšit na hity jako Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska… 

A tyto hity v O2 aréně v lednu zazní dvakrát. Gombitová totiž pro své fanoušky přichystala koncerty hned dva, přičemž ten druhý se i s ohledem na časové možnosti svých příznivců rozhodla uspořádat dva týdny po prvním termínu, který vyprodaný do posledního místa. Poslední lístky na druhý koncert, který se uskuteční 30. ledna, jsou stále v prodeji.

„Vše se připravuje s obrovskou citlivostí i důkladností charakteristickou pro Mariku, což dokazuje například volba 2 exkluzivních koncertů nikoliv hned dva dny po sobě, ale se solidní dvoutýdenní pauzou. Zejména třeba proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky,“ vysvětluje producent Tomáš Ságl.

A fanoušci se mají na co těšit. Kreativní tým kolem Gombitové totiž řešil každý detail velkolepé scény. A není divu. Zpěvačka se totiž se svým speciálním koncertním projektem vrací do Prahy po sedmi letech. A nebudou chybět hvězdní hosté. Po oba termíny se její fanoušci mohou těšit na hvězdné hosty v podobě skupiny Kandráčovci, Janko Lehotským nebo Felixem Slováčkem, zavzpomíná i na další velikány československé hudební scény, kteří už svou účast potvrdit nemohli. 

„Pochopitelně nejvíc budou chybět Karel Gott, Miro Žbirka a Vašo Patejdl. Nazpívala jsem s nimi nádherné duety a byli to mí velcí přátelé. Nejen kolegové,“ říká Marika Gombitová, která se i přes těžkou ránu osudu nikdy nevzdala. Fanoušci se tak mají opravdu na co těšit. Marika totiž právě na těchto koncertech představí své absolutní novinky. Dvě ve stylu Mariky, nádherné písně, které ještě nikdo neměl možnost si poslechnout. Mezi prvními tak budou fanoušci jejich dvou jedinečných a na dlouhou dobu jediných koncertů. 

red.

Podobné příspěvky

Obrovský světelný park WINTER WONDERLAND v Letňanech nadchl celou Prahu!

Redakce

Karlín chystá nový muzikál. Sherlocka Holmese napsal Brzobohatý, zahrají si v něm Dyk i Chýlková

Jaroslav Hauer

United Islands of Europe – Freedom Edition

Redakce