Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura Pozvánky na akce

Mátlová zazpívá za doprovodu hvězdného Leciana pod hvězdami

Krásná sopranistka Tereza Mátlová bude ozdobou srpnového koncertu českého violoncellisty Kryštofa Leciana a hudebního seskupení Czech Metal Strings. Koncert s výmluvným názvem „Hudba pod hvězdami“ se uskuteční 26. srpna od 20:00 hodin na Révovém nádvoří v pražském Klementinu.

Během tohoto večera, který se ponese v duchu kouzelných melodií, si tak na své přijdou nejen milovníci spojení vážné a populární hudby, ale i obdivovatelé ženských půvabů. Nádherná Mátlová, která je bývalou partnerkou s hudebního bosse Františka Janečka, má totiž zlato nejen v hrdle. „Pro tento speciální večer si operní diva připravila nejen výběr z nejkrásnějších operních árií a muzikálových písní, ale také potěší české diváky například písní z pohádky Tři oříšky pro Popelku,” řekla za pořadatele hudební producentka Ema Krahulíková.
Program večera bude vskutku velmi pestrý. Diváci se také mohou těšit na instrumentální provedení skladeb od skupiny ABBA, Michaela Jacksona či nesmrtelné melodie z filmu Tenkrát na Západě skladatele Ennia Moriconeho, kterou čeští posluchači znají především v podání zpěvačky Věry Špinarové pod názvem Jednoho dne se vrátíš.
Světově uznávaný violoncellista Kryštof Lecian, který se po svém úspěšném působení za oceánem vrací zpět do Čech, se divákům v pražském Klemetinu představí již potřetí. Tento umělec, který pochází z významné české hudební rodiny, oslavil úspěch nejen ve Španělsku, Francii a Itálii, ale také v Chile, Argentině či západní Africe. Pro české obecenstvo je to jedinečná příležitost přivítat tohoto hudebního virtuóza zpět na české půdě, navíc v prostorách historického Klementina. Vstupenky na tento výjimečný hudební večer lze zakoupit prostřednictvím společnosti Musical Production.

Podobné příspěvky

Milovníci adrenalinu si včera dali dostaveníčko na Ladronkafestu

Afri

Premiéra slavné divadelní komedie Lakomec v Divadle Radka Brzobohatého

Afri

Ve Švandově divadle uvedou Kočkožrouta

Jaroslav Hauer