Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Umění Volný čas

Michael Douglas má obraz od Hejlové

Vernisáž výstavy šperků a obrazů výtvarnice, malířky, ilustrátorky a šperkařky Alexandry Hejlové proběhla 17.10.2017 v nádherném prostředí Hotelu Ilf.

Její obrazy jsou nejen v Čechách, ale i v soukromých sbírkách po celém světě a jeden z obrazů vlastní světoznámý herec Michael Douglas.

Portrétovala i naše známe české celebriti jako například Ivetu Bartošovou, Šárku Rezkovou a také dceru Nadi Urbánkové, Janu Fabiánovou.
Ilustrovala do současné doby 14 knih.

Patrony celé měsíční výstavy byli moderátor Slávek Boura, houslový virtuóz Michael Hejč, herečka Simona Prasková, kterou znáte například jako Soudkyni Barbaru, zpěvák, hudebník , skladatel a zároveň i nakladatel Jindřich Kraus, Vlastimil Harapes a skupina Maxíci, s kterými výtvarnice Alexandra Hejlová chystá speciální projejkt. Jedním z překvapení večera byl světový žonglér Alan Šulc, který byl předskokanem například Jennifer Lopez a mnoho dalším světovým umělcúm.
Dalším velkým překvapením při slavnostním zahájení výstavy byl Jindřich Kraus, který před všemi zúčastněnými požádal svou životní partnerku, výtvarnici Alexandru Hejlovou o ruku a překvapil jí nádherným prstenem s brilianty.
Mezi VIP hosty byli i například herečka ze seriálu Modrý kód Bára Fišerová, kterou pravidelně můžete vidět na televizních obrazovkách, kameraman Josef Hanuš, zpěvačky Marie Pojkarová a Hanna Pekhart.

Podobné příspěvky

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na Pražském hradě

Afri

Comeback Adamcové se šperky Tricolora

Jaroslav Hauer

Světová soutěž krásy neslyšících

Jaroslav Hauer