Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Leoš Mareš a Iva Pazderková představili své nové televizní pořady na TV Mňam.

MŇAM TV: první lifestylová televize v České republice zahajuje plný provoz s řadou novinek

Čeští diváci se konečně dočkají televizního kanálu zaměřeného výhradně na životní styl. Mňam TV vstupuje po čtyřech měsících zahajovacího provozu do nové fáze vysílání a nabízí několik nových pořadů provázených předními osobnostmi tuzemského showbyznysu.

„Za velmi krátkou dobu našeho působení na českém trhu jsme dokázali oslovit 1,4 milionu diváků, což je větší úspěch, než jsme doufali,“ říká generální ředitel CE Media, vlastnické společnosti Mňam TV Pál Milkovics. „Nyní je správný čas udělat krok nad rámec gastronomie a nabídnout novinky, od nichž si slibujeme velkou diváckou odezvu.“
Pro dosažení tohoto cíle se Mňam TV spojila s řadou populárních tváří, mezi nimiž vyčnívají ostře sledovaný moderátor Leoš Mareš a neodolatelná blondýna Iva Pazderková. Leošovi budou od září patřit všechny všední večery, které se ve společnosti jeho late night show stanou zcela nevšedními. „Late night show jako v Americe? Velká profesionalita a ještě větší rozpočet na produkci mě přesvědčili, abych do toho prostě šel,“ říká moderátor. Iva se představí každou středu v podvečer, aby neopakovatelným způsobem zhodnotila aktuální dění doma i ve světě a představila své hosty. Její pořad startuje už 15. července.
Pro více informací kontaktujte, prosím: Ngoc Pham Bich • Tel: +420 774 374 855 • Email: p.ngoc@cook-comm.com
Zdroj : Cook Communications .

Podobné příspěvky

Filmový festival Torronto Film Channel oznámil vítěze

Redakce

Letecký provoz se na dva týdny kvůli údržbě sekvenčně přesune na vedlejší dráhu

Redakce

Dogman, film italsko – francouzské koprodukce

Jaroslav Hauer